SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-no fajne,fajne :)Jak zaliczę "W-6 Pull ups Workout" z 10-sekundami przerwy,to się na pewno pobawię w ten Challenge.Ciężko to będzie zrobić w całości w 5-minut,ale warto spróbować :)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-02-02 20:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś chcę Ci podziękować za dawanie mi pomyslow i tłumaczenie. Wiesz że ja takie rzeczy bardzo lubie , zawsze mi podsowaj takie rzeczy i jak możesz to tlumacz. Bardzo mi się podobają takie wyczynówki.
Myślę że do końca lutego nakrecę taki filmik, bo bym chyba sobie nie wybaczył jak bym nie sprobował. Jest to bardzo ciężkie do wykonania, ale myślę że od Dufa będę minimalnie lepszy.
DAWAJCIE CHŁOPY TERAZ TEGO POPRÓBUJEMY, w końcu tu jesteśmy niemalże na jednym poziomie.

Ja jeszcze spróbuję tego co Le Wade i Jaj wystawili - tych czterech kółek olimpijskich.

No i jeszcze obiecałem temu Ruskiemu powturkę jego filmiku, no i Łukaszowi max mojego podciągania technicznego - he, he mam co robić przez następne tygodnie. Tylko ten cholerny mróz mnie wkuża.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - tylko daj jeszcze link gdzie taki filmik się wrzuca , czyli 100/50 w 5min.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Jaruś - tylko daj jeszcze link gdzie taki filmik się wrzuca , czyli 100/50 w 5min.


To jest challenge z Bar-barians forum.
http://bar-barians.forumotions.com 

Filmiki wrzuca się na yt i daje linki w temacie tylko trzeba się zarejestrować żeby pisać i wrzucać...

Forum jest po angielsku więc jak ktoś nie zna języka to myślę, że nie ma sensu się rejestrować i walczyć z translatorem. Jak ktoś nakręci filmik na challenge to służę pomocą i umieszczę link ze swojego konta[Wiele osób tak wrzuca i są na liście].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wydaje mi się że to ćwiczenie 50 pnd i 100 pompek w 5 minut trzeba podzielić po równo aby nie stracić siły w pierwszych seriach np. 5 pnd i 10 pompek lub 10 pnd i 20 pompek ale i tak to bardzo trudne ćwiczenie bo w tych dwóch wariantach mamy na to czasy odpowiednio na pierwszy 30 sekund a na drugi minutę czyli jakby nie kombinował 2 sekundy na każdy ruch jak dla mnie katorga siłowa i kondycyjna.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-03 10:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
drazekm
Wydaje mi się że to ćwiczenie 50 pnd i 100 pompek w 5 minut trzeba podzielić po równo aby nie stracić siły w pierwszych seriach np. 5 pnd i 10 pompek lub 10 pnd i 20 pompek ale i tak to bardzo trudne ćwiczenie bo w tych dwóch wariantach mamy na to czasy odpowiednio na pierwszy 30 sekund a na drugi minutę czyli jakby nie kombinował 2 sekundy na każdy ruch jak dla mnie katorga siłowa i kondycyjna.


Marek masz rację 150powótrzeń w 5minut[300sekund] czyli 1powtórzenie na 2sekundy a do tego dochodzą jeszcze przejścia z drążka do pompek i z powrotem na drążek. Jeśli zrobisz na maxa np. pnd 20-25 powtórzeń to od razu spompujesz mięśnie i odbije się na następnych seriach.

Najlepszy wariant to moim zdaniem 10 pnd i 20 pompek chociaż po kilku seriach może być juz problem żeby dociągnąć to wszystko w dobrej formie bo mięśnie są cały czas w ruchu. Gdy nie bedzie można wykonać kolejnego powtórzenia najlepiej odpuścić od razu i przejść do 2 ćwiczenia [nie wisieć czy stać w podporze bo tylko czas ucieka].
Jak nie ma limitu to zawsze można zrobić dodatkową serię na drążku czy pompek żeby uzupełnić powtórzenia które zostały np.
10 pnd + 20 pompek; 10 pnd + 20 pompek; 9 pnd + 18 pompek;
8 pnd + 16 pompek; 8 pnd + 16 pompek i ostatnia dodatkowa 6 seria 5pnd + 10pompek;

Taki wariant może być najlepszy tylko każdy musi indywidualnie dobrać sobie optymalną ilość powtórzeń. Jak spróbujecie to się przekonacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Chciałem na chwilę zmienić temat-znowu coś się ruszyło na http://www.pobij-rekord.pl
Ciekawy jestem Waszego zdania na temat tych dwóch nowych filmów?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-03 15:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
drazekm
Chciałem na chwilę zmienić temat-znowu coś się ruszyło na http://www.pobij-rekord.pl
Ciekawy jestem Waszego zdania na temat tych dwóch nowych filmów?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-03 15:20:17


Te pompki Ekstremalnie na poręczach to taka śmieszna kategoria: ani to ekstremale trudne takie nijakie: można robić tak jak dipsy wystarczy tylko nogi do klatki dociągnąć.

A ten 200 pompek to duża liczba ale później jest wiele powtórzeń bez wyprostu rąk [dobrze widać różnicę jak prostuje do odpoczynku a jak robi pompki]. No i dużo odpoczynków z tyłkiem w górze. Też taki mogę nakręcić tylko po co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek mam też podobne uwagi te niby ekstremalne to jak na mój gust za nisko ma biodra i nogi i przez to wyszły dipsy jak na poręczach z bardzo krótkimi ruchami.
Co do 200 pompek to 40 zrobił w jednym ciągu a potem zbyt długie przerwy,chociaż jak już mu napisałem w komentarzu doceniam zapał i wolę walki ale tak jak Ty takich w ogóle nie kręciłbym.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-03 18:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6094
lukix
Marek-znowu bardzo mocny film na poręczach :)

Bobi1234-Koleś niby mocny ale,nie podoba mi się ten film. Mało jest czytelny.Nie wiadomo ile powt,jaka waga zawodnika i ciężaru..No i te powtórzenia...

Coś się zamulił ten konkurs Fitstream :) Coraz mniej filmików a Damien już ze 2-tygodnie na czele :) Najlepsi się czają.Na ostatni tydzień szykują się dobre petardy :)


lukix akurat sklada sie ze to moj brat ma swira na tym punkcie waga na zawodach byla bodajze 70kg i tyle samo mial dowieszone w ciagu 52 minut wykonal 37 pow. czyli pobil 1 z rekordow Jana Łuki w tym roku chce podciagac sie ciezarem 100kg waga tez 70kg dam info jak beda juz uslalone zawody Poz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium