SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz mnie zwyczajnie nie kręcą takie mieszane próby,więc nie czuj się zawiedziony że nie komentuję Ci tych filmów choć oczywiście je oglądam.Dzisiaj po weekendowej przerwie w mojej odwrotnej piramidce trochę lepiej bo robiona bez bólu mięśni i tak w 12 minut zrobiłem do 11x i zdążyłem jeszcze 9x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Właśnie przed chwilą podziwiałem te piramidki Jarka robione w ok. 8min do 15x i ciekawy jestem do jakich wyników ja dojdę ?,no ale chyba najpierw muszę zrzucić troszkę wagi bo aktualnie przy wzroście 170cm wazę 74kg i jak na razie ubyło mi tylko pół kilograma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to widzę że jesteś coraz lepszy.Jeśli chodzi o wagę to ja już Cię prawie doganiam.Jestem nawet dość zaskoczony że ta waga idzie mi tak w dół,bo jakoś bardzo się już o to nie staram :) Widać trening wytrzymałościowy robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ja też nie będę się głodził lub robił coś specjalnego na redukcję,wiem że zwyczajnie wystarczy ze odpuszczę sobie kreatynę i kilo co miesiąc zjadę.A co do tego że mnie doganiasz to zgadza się ale w stosunku do wzrostu masz znacznie lepsze przełożenie 5 na minus 181/76 a ja niestety 4 na plus 170/74
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ja też nie preferuję głodówek,to wszystko musi wyjść naturalnie.Jak się drastycznie obcina kalorie,to leci wszystko-tłuszcz,ale też i mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W poręczach dotychczasowa waga dawała mi siłę na plus,ale w pnd już niestety nie,brak kondycji i wytrzymałości w takich piramidkach tu bardziej potrzebne są czerwone włókna mięśniowe (wytrzymałościowe) które teraz trzeba wyćwiczyć.Mam już wprawę w powolnym traceniu wagi 1kg co miesiąc przerabiałem to w zeszłym roku ale siła i tak przy tym spada przynajmniej w WL ale niestety będę musiał przestawić sobie psychikę żeby się tym nie dołować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek my się rozumiemy bez słów, przecież znamy się już trochę czasu i zawsze po prostu jesteśmy sobą. Po prostu kupę treningow za nami i jeszcze bardzo dużo przed nami. Co roku ja zawsze mam innego pier**lca, teraz akuratnie wciagneły mnie te wytrzymałościowki i zawsze bardzo liczyłem się z twoim zdaniem (jakoś przyzwyczaiłem się do tego), dlatego nie raz mi brakuje twojej opini he, he. Jest wszystko OK'

Dzisiaj na sali myślałem co tu wymyśleć i wymyśliłem trening znowu dziwny;
25 Podciągnięć i 50 pompek w jak najkrutszym czasie, a później chwila przerwy na zlapanie oddechu i zrobiłem cale W-5, oczywiście co 10 sekund przerwa, no i byłem wykończony.

1........1........1
..2.....2.2.....2
...3...3...3...3
....4.4.....4.4
.....5.......5

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-13 19:16:43

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
eksperymentuje z tymi treningami "W" i na razie jakoś to dziwnie u mnie wygląda.
Robie sobie co dwa dni,trzema różnymi chwytami,czyli w jeden dzień chwytem na szerokosc barków,w następny trening wąski podchwyt a na następny szeroki nachwyt. W-5 z 10-cio sekundowymi przerwami przeszedłem jak burza z palcem w dupie.
Wczoraj zacząłem W-6 i....zonk, albo po prostu nieco gorszy dzień albo jeden "poziom" a rożnica jak między Rysami a Mount Everest... w teoretycznie najmocniejszym dla mnie chwycie zaliczyłem i to lekko oszukując już pod koniec...te dwa nieco słabsze dla mnie chwyty mogą mi nie pójść, a W-7 zapewne nie przeskocze...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
QUEBLO - Za pewne dotarleś na swoją poprzeczkę, szczerze to ja kombinowałem ostatnio z tym W i nigdy calego W-5 nie robiłem, bo miałem inne ćwiczenia na glowie , a dzisiaj W-5 też przeszedlem no nie za latwo ale jakoś się udalo i starałem się dokładnie robić. Do W-6 będziesz musiał jeszcze trochę poćwiczyć, albo spróbuj jak będziesz mial dobry dzien i będziesz wypoczęty. Ja w swoim czasie też sprobuję W-6.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
i zrobiłem cale W-5, oczywiście co 10 sekund przerwa, no i byłem wykończony.

1........1........1
..2.....2.2.....2
...3...3...3...3
....4.4.....4.4
.....5.......5

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-13 19:16:43

Mariusz ale to nie jest W tylko M (jak zaczynasz od jedynki to wykres idzie w górę a jak od szóstki to w dół) zobacz wstecz jak pisał Łukasz W zaczyna się od 6 i wychodzą trzy szóstki a nie trzy jedynki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium