SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz jak już pisałem kreatynę biorę monohydrat olimpu w kapsułkach i jak na razie nie narzekam dobrze na mnie działa ale już mi tylko go zostało na ok. tydzień i później miesiąc na sucho ba na krecie bez przerw w cyklach nie ma efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz ja się z Tobą zgadzam że z prostymi nogami jest znacznie trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to my już wrzuciliśmy swoje filmiki z siłowego podciągania.Fajnie jakby jeszcze Mateusz,Jarek i Daniel pokazali w jakiej są formie :)

Jarek- a Ty masz teraz te zawody w Sosnowcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No, no Łukasz bardzo piękny film i to jest bardzo oryginalny film z najtrudniejszym podciąganiem siłowym, czyli nogi prościutko.
Jeśli chodzi o ocenę to masz u mnie najwyższą, czyli szóstkę, ale tylko za 22 powtórzenia. Te ostatnie przeglądałem na powiększeniu maxymalnym i nie było dociągnięte do końca, ale za to film z podciąganiem idealny. Dobry był byś też Łukasz w Musclach , ale jak nie masz gdzie wypróbować, to szkoda. Na razie chlopy reprezentujemy jeden poziom. Kto następny ??? Przy takim podciąganiu siłowym najlepiej widać kto jaki poziom reprezentuje.
Oczywiście chłopaki zrobimy powturki tych filmów za pól roku i zobaczymy czy coś się zmieniło i czy forma nam wzrosła.

Marek, och Marek czasem jak przeglądam te twoje filmy z harcami na poreczach to aż nie raz Ci zazdroszczę, po prostu powiem Ci Super Moc.
Jednak dobry Trening + Kreatyna czyni chyba cuda.
Na drążku też nie zle harce z pięćdziesiątką, aż dwa razy i tak trzymać. Jednak forma twoja z roku na rok idzie na plus.

Ja dzisiaj byłem na drążku na sali i nie robiłem swojego MAXA w podciąganiu bo nie miał mnie kto nakręcić, ale przyjdzie na pewno czas i go nakręcę.

Dzisiaj dla zmiany treningów z mojego planu zrobiłem inny trening.
Rozgrzewka + 10 podciągnięć.
1. Seria 4 Muscle + 10 podciągnieć siłowych
2. Seria 4 Muscle + 15 podciągnięć siłowych
3. Seria 4 Muscle + 12 podciągnięć silowych
4. Seria 4 Muscle + 12 podciągnięć siłowych
5. Seria 4 Muscle + 12 podciągnięć siłowych
6. Około 200 pompek z przerwami.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Mariusz za miłe słowo.Co do tych siłowych podciągnięć,to myślę że jakbym się na nich skupił,to do 12-lutego dałbym radę zrobić 25-powt.Ten wynik i tak nie dałby mi miejsca w czołówce więc nie będę się szarpał:)

Jeśli chodzi o Muscle,to wypatrzyłem już jednak taką bramkę piłkarską i może ją w niedługim czasie wypróbuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
No to my już wrzuciliśmy swoje filmiki z siłowego podciągania.Fajnie jakby jeszcze Mateusz,Jarek i Daniel pokazali w jakiej są formie :)

Jarek- a Ty masz teraz te zawody w Sosnowcu?


Dzwoniłem do Sosnowca i okazuje się, że w tym roku się nie odbędą.
Są już plakaty z inf. na ferie i nie ma nic o tych zawodach, a w poprzednich latach było...

Szkoda bo nastawiłem się już na te zawody i miałem jechać, ale trudno co zrobić:'-(

Co do filmiku z tym podciąganiem to może coś nakręcę, ale u mnie w futrynie to raczej porażka będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Chunga za soga.Odbijam-Twoja masa mięśniowa robi wrażenie.Jak u Ciebie z podciąganiem :)

No i wreszcie Aaron się zdecydował,ale widziałem już lepszą,treningową próbę :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Marek, och Marek czasem jak przeglądam te twoje filmy z harcami na poreczach to aż nie raz Ci zazdroszczę, po prostu powiem Ci Super Moc.
Jednak dobry Trening + Kreatyna czyni chyba cuda.
Na drążku też nie zle harce z pięćdziesiątką, aż dwa razy i tak trzymać. Jednak forma twoja z roku na rok idzie na plus.


Mariusz nie Ty jeden zazdrościsz mi poręczy,ale nie są to dla mnie żadne rewelacyjne wyniki gdyż przy sporadycznych treningach raz na jakiś czas potrafiłem dźwignąć 65kg więc teraz skoro trenuję już na nich 3 miesiące obecne ciężary to zwykła poprawa jak na ten okres czasu z dodatkiem krety.Jak pisałem mobilizuje mnie kolega strongman,który jest w tle za mną przy próbie z 70kg.
Na drążku to Ty jesteś rewelacja te serie muscli + podciąganie dla mnie niewykonalne i po pierwszej w drugiej już żadnego muscla nie zrobiłbym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukix
Dzięki Chunga za soga.Odbijam-Twoja masa mięśniowa robi wrażenie.Jak u Ciebie z podciąganiem :)


niestety słabo ,a jak ruszy lekko do przodu to kontuzja i od poczatku to samo ,w tym roku jakby udało sie zgubic z 15kg to tylko wtedy jest szansa na poprawe.Czasami tu zajrze to byc moze to mnie zmotywuje ,ale raczej bede staral sie nie przeszkadzac ,bo i tak juz mam naskrobane u drążkowcow i nie tylko -ten kto wie ,to wie o czym mowie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium