SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie no kompleksów nie mam,ale jednak zawsze lepiej być w czołówce przynajmniej ja mam takie podejście i może wtedy lepiej zmobilizowałoby mnie to aby zrobić wszystko i usunąć przeszkody co do przyjazdu na imprezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-recepta jest taka.Trzeba trenować.Potem przyjechać na zawody i dobrze się bawić a wynik z czasem przyjdzie. :) Wpadaj do Pabianic,bo masz też blisko a sam się przekonasz. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no Łukasz masz spory zapas w tym podciąganiu, napewno się poprawisz, widizałem filmik z zawodoów to robiłeś tak bardziej siłowo i powoli do tego, także bardziej pomachaj sobie nogami, bardziej dynamicznie i napewno znacznie poprawisz swoj wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
matkus1




Mateusz moje 28 to już słabo wygląda teraz...no ale wiedziałem, że zrobisz ponad 30 Ten szeroki nachwyt to jednak opanowałeś do perfekcji - gratuluję.

Ja niestety wiekszość na wąskim w futrynie trenuję... może na szerokim bym robił więcej bo jest mniejszy zakres ruchu, ale też nie jestem do takiego przyzwyczajony więc musiałoby troche czasu upłynąć żeby liczba podciągnięc wzrosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Marek, a jakie masz problemy żeby wystartować, wiem że preferujesz rywalizację poprzez filmiki, ale zawody to jeszcze lepsza zabawa. Jest to wyzwanie którego nie zapomnisz do końca życia, to naprawdę coś wielkiego, biorąć pod uwagę że byłbyś jednym z najstarszych zawodników, a mimo to pokazał byś, że możesz rywalizować jak równy równym z młodymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Czyżby kolejna prowokacja Mateusz a ja chciałbym zobaczyć Ciebie w podchwycie.Zrób dla nas maksymalną serię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
podchwyt nie dla mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - przez ten twój film spadłem z krzesła. Wielkie brawa dla Ciebie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-to już nie pierwszy raz.Teraz to musimy mieć poduszki koło krzeseł przed oglądaniem prób Mateusza :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium