SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Widać że na prostych nogach też można kombinować:)Moim zdaniem ten ruch nogami jest już zbyt mocny.Niby są wyprostowane,ale już się nimi trochę napędza i ruch w górę jest trochę łatwiejszy.Jak mu to zaliczą,to już się zacznie kombinowanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-Widać że na prostych nogach też można kombinować:)Moim zdaniem ten ruch nogami jest już zbyt mocny.Niby są wyprostowane,ale już się nimi trochę napędza i ruch w górę jest trochę łatwiejszy.Jak mu to zaliczą,to już się zacznie kombinowanie:)

No pewnie że napędzają w tym filmie nogi. Tu jest tego gościa caly sukces, on zaczaił że uznali mu ten film to zaczął jechać konkretnie.
Ja bym mu tego nie zaliczył - on jest w stanie zrobić poprawnych tyle co mniej więcej ja.
Jak mu to zaliczą to ja też kręcę takich 28x he, he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zgadzam się z Wami są minimalne bujnięcia ciałem co go napędza i mu pomaga a przy siłowych powinny pracować tylko same ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Zgadzam się z Wami są minimalne bujnięcia ciałem co go napędza i mu pomaga a przy siłowych powinny pracować tylko same ręce.

Zgadza się Mareczku.
Zobaczymy co się będzie dzialo.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Więc lepszą opcją byłby widok lekko z ukosa choć mam nadzieję że Tufanisz to zauważy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Też jestem ciekaw.Myślę że może przy odrobinie szczęścia Tunafish mu to zaliczy,bo nie jest to raczej wynik na podium i rywalizacja nie zostanie wypaczona.Jakby to było 38-powt lub 48...to pewnie by się dwa razy zastanowił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Cos tam mu jeden napisał - tylko nie bardzo rozumię.
Aaron Cicchelli- napisal tak Bez obrazy przeznaczone, ale czy wolno nam kip jak to?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Chciałem na chwilę wrócić i nawiązać do tego podciągania w czasie 8 minut zobaczcie przykład reguły muszą być jasne bo każda dyscyplina jest inna i trudno byłoby ocenić kto lepszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Cos tam mu jeden napisał - tylko nie bardzo rozumię.
Aaron Cicchelli- napisal tak Bez obrazy przeznaczone, ale czy wolno nam kip jak to?

Mariusz jak ja próbowałem to 21 to zauważyłem że już w nawyku mam taki tik zamachowy ciałem ale bardzo pilnowałem żeby tego nie robić i musiałem cały czas o tym myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506
Cos tam mu jeden napisał - tylko nie bardzo rozumię.
Aaron Cicchelli- napisal tak Bez obrazy przeznaczone, ale czy wolno nam kip jak to?

Mariusz jak ja próbowałem to 21 to zauważyłem że już w nawyku mam taki tik zamachowy ciałem ale bardzo pilnowałem żeby tego nie robić i musiałem cały czas o tym myśleć.

No kurde też o tym myślałem żeby nie poszły w górę.
Poza tym to nie liczyłem ile już podciągnięć już zrobiłem, bo byłem skoncentrowany żeby nie zapomnąć powiedzieć ,,jedna sekunda'', bo za zapomnienie jeden róch liczą mniej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium