SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Normalnie mnie zamurowało i nie wiem co mam powiedzieć. Odkąd żyję to jeszcze nie widziałem takiego filmu - 30 kg i 18x, kurde szczenka mi opadla i tyle.
Mateusz, no nie wiem czy ktoś jest lepszy w Polsce z taką mocą i gratuluję tylu podciągnięć z trzydziecha.
Fakt, że jest to dla mnie coś niebywałego i ogladałem ten film 5x , z resztą mało z krzesła nie spadłem, ale Mateusz koniecznie musisz ten filmik powtórzyć z lepszą jakością, bo przy podciąganiu nie mogłem się doliczyć krążkow - wiesz o co chodzi, bo przy takim filmie z takim ciężarem musi być wszystko widać jak na dłoni.


myślałem że lepiej się nagra i będzie widać krążki, przeliczyłem się, będe musiał kogoś poprosić o sfilmowanie z bliska. ja też jestem za tym żeby wszsytko dokumentować, nie lubie filmów z nieudukmentowanym ciężarem, draźni mnie taki coś, także pod tym względem nie podoba mi się mój filmik i postaram się żeby temu zaradzić. Tak jak wcześniej pisałem mam wrażenie, że mogłem robić wszsytko dynamiczniej i 1 - 2 pow. więcej zrobić, następny filmik w czwartek nagram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Normalnie mnie zamurowało i nie wiem co mam powiedzieć. Odkąd żyję to jeszcze nie widziałem takiego filmu - 30 kg i 18x, kurde szczenka mi opadla i tyle.
Mateusz, no nie wiem czy ktoś jest lepszy w Polsce z taką mocą i gratuluję tylu podciągnięć z trzydziecha.
Fakt, że jest to dla mnie coś niebywałego i ogladałem ten film 5x , z resztą mało z krzesła nie spadłem, ale Mateusz koniecznie musisz ten filmik powtórzyć z lepszą jakością, bo przy podciąganiu nie mogłem się doliczyć krążkow - wiesz o co chodzi, bo przy takim filmie z takim ciężarem musi być wszystko widać jak na dłoni.


myśle, że też możesz osiągnąć taki poziom, zresztą każdy kto ma predyspozycje może, wiadmo nie dziś, nie jutro, ale np. za rok lub dwa, czemu nie ?

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-12-05 18:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik506-dzięki za informację-już ustawione na 56cm Trochę wąskawo mi się wydaje,ale pewnie kwestia kilku treningów i będzie ok.

Matkus-będzie ciężko się do Ciebie zbliżyć.Siła siłą,ale jeszcze te własne dżwigane dodatkowo kilogramy.Myślę że musielibyśmy zbić wagę do przynajmniej 70kg. Mi brakuje 7-8kg-czyli sporo a Konik 506-to już chyba z 15kg? Ciężka sprawa...Ty Matkus ważysz chyba jeszcze poniżej 70kg?Gdzie Ty masz tą siłę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Konik506-dzięki za informację-już ustawione na 56cm Trochę wąskawo mi się wydaje,ale pewnie kwestia kilku treningów i będzie ok.

Matkus-będzie ciężko się do Ciebie zbliżyć.Siła siłą,ale jeszcze te własne dżwigane dodatkowo kilogramy.Myślę że musielibyśmy zbić wagę do przynajmniej 70kg. Mi brakuje 7-8kg-czyli sporo a Konik 506-to już chyba z 15kg? Ciężka sprawa...Ty Matkus ważysz chyba jeszcze poniżej 70kg?Gdzie Ty masz tą siłę??


dziś się ważyłem, i okazuje się, że przybywa mi kilogramów, 71 kg dzisiaj pokazało. Raczej to nie mięsnie bo mialem długą przerwę:) pewnie brzuch rośnie. Staram się najszersze grzbietu wzmacniać, ostatnio tam miałem największe zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - Początek widać super, naliczyłem sześć piątek = 30kg.
Później film z ciężarów znikł i przy podciąganiu już kurde nie mogłem w żaden sposób się doliczyć tych piątek, nawet jak zatrzymywałem filmik.
My tylko sobie tu wszyscy dyskutujemy i wyciągamy wnioski, bo mysle że taki film takiej wysokiej klasy powinien być idealnie nagrany, a szczeńki nie jednemu opadną. A opadną niejednemu nawet z zagranicznych drążkowcow , bo mam znajomych z calego świata coś około 300 drążkowców i nie widziałem żeby ktoś takie rekordy walił. Ten film zrobił na mnie wielkie wrażenie i caly czas ten film mi siedzi w glowie.

Ja wtym roku mam wagę 86 kg i zamieżam tak trzymać do wiosny.
Zawsze co roku przybierałem na masie nawet ponad 90 kg i późniejna wiosnę spalając tą masę wykożystywałem tą siłę do podciągania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Nic ciekawego nie mogę znaleźć na tej YT, bo Mateusz dzisiaj mi zabił gwoździa z tą trzydziechą.
Mam tylko takiego gościa .


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ten koleś jest najmocniejszy z Extremist-pullup.Na tym filmiku 12-powt. z 45-kg.Jak już wcześniej pisałem jest chyba najmocniejszy na świecie.Jego rekord na 1-powt. to 93,5kg. przy wadze 92 kg.No Matkus następna próba do pobicia? 12-powt. z 45kg?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Mateusz - Początek widać super, naliczyłem sześć piątek = 30kg.
Później film z ciężarów znikł i przy podciąganiu już kurde nie mogłem w żaden sposób się doliczyć tych piątek, nawet jak zatrzymywałem filmik.
My tylko sobie tu wszyscy dyskutujemy i wyciągamy wnioski, bo mysle że taki film takiej wysokiej klasy powinien być idealnie nagrany, a szczeńki nie jednemu opadną. A opadną niejednemu nawet z zagranicznych drążkowcow , bo mam znajomych z calego świata coś około 300 drążkowców i nie widziałem żeby ktoś takie rekordy walił. Ten film zrobił na mnie wielkie wrażenie i caly czas ten film mi siedzi w glowie.

Ja wtym roku mam wagę 86 kg i zamieżam tak trzymać do wiosny.
Zawsze co roku przybierałem na masie nawet ponad 90 kg i późniejna wiosnę spalając tą masę wykożystywałem tą siłę do podciągania.


Jestem takiego samego zdania, że takie rekordziki powinny być nagrywane profesjonalnie, chce żeby nasze filmiki dorównywały światowym, nie spoczne na laurach i będe dalej ćwiczył pod tym kątem i pobijał rekordy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Ten koleś jest najmocniejszy z Extremist-pullup.Na tym filmiku 12-powt. z 45-kg.Jak już wcześniej pisałem jest chyba najmocniejszy na świecie.Jego rekord na 1-powt. to 93,5kg. przy wadze 92 kg.No Matkus następna próba do pobicia? 12-powt. z 45kg?






uuuu, 45 kg - 12 pow, tyle nie dam rady :) faktycznie koleś jest kosmicznie mocny, zrobiłbym z 8 pow max 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ten koleś jest bardzo mocny,ale jak pokazałeś mało Ci do niego brakuje.Widać przy wadze 92kg. też można się sporo podciągać.Widziałem jeszcze jego podciąganie 5x63,5kg i 2x75kg...To już tylko jego rekordy są dla Ciebie wyzwaniem,bo nasze raczej nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium