SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ja też na początku miałem problem z tymi technicznymi,ale metodą prób i błędów doszedłem do zadowalającego wykonania. Na początku byłem za sztywny i miałem problem z utrzymaniem równego tempa,no i to bujanie też mnie lekko wybijało z rytmu.Wszystko jednak do opanowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
trening czyni mistrza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mateusz-ja też na początku miałem problem z tymi technicznymi,ale metodą prób i błędów doszedłem do zadowalającego wykonania. Na początku byłem za sztywny i miałem problem z utrzymaniem równego tempa,no i to bujanie też mnie lekko wybijało z rytmu.Wszystko jednak do opanowania :)

Łukasz to powiedz ile wyciągłeś z siebie tych podciągnięć? Ja wszystko mówię bo nie mam żadnych tajemnic , nawet uzasadniam filmikami i chcę żeby dla nas tutaj bylo jak najlepiej, a ty coś kombinujesz?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja nic nie kombinuje :) Jeśli chodzi o moje podciąganie techniczne,to jak już pisałem-zobaczycie moje możliwości w Pabianicach :)
Co do mojego wyniku ostatnio zrobionego w domu,jest to wynik zbliżony do osiągnięcia Marka.Specjalnie o nim nie piszę,bo były to próby nie na totalne 100%,no i uważam że jak nie będę miał 40 cm. za sobą ściany pokoju która mnie trochę ogranicza,to zrobię kilka powt. więcej.Zresztą okaże się za miesiąc :)

No i kilka osób zainteresowało się zawodami w dziale aktualności-sporty siłowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Rozumię Łukasz - kurde dzisiaj znów u mnie pada i szlak mnie trafia..
Muszę tylko dzisiaj u siebie siedzieć na siłce. Jutro jadę na basen i tak zlecą treningi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
U mnie też pada taki przelotny deszcz średnio co godzinę-masakra! Ty i tak fajnie sobie organizujesz te treningi.Mnie już trochę nuży ten trening domowy,ale na dworzu to nie mam gdzie.Tak trochę sobie teraz zacząłem kombinować z technikami,bo był okres że trenowałem tylko na jedno kopyto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
U mnie też pada taki przelotny deszcz średnio co godzinę-masakra! Ty i tak fajnie sobie organizujesz te treningi.Mnie już trochę nuży ten trening domowy,ale na dworzu to nie mam gdzie.Tak trochę sobie teraz zacząłem kombinować z technikami,bo był okres że trenowałem tylko na jedno kopyto :)

I o to chodzi z tym kombinowaniem, bo ty też musisz trenować mięśnie wszystkie przeciwstawne, czyli różne pompki itd. Po prostu szybsze będziesz miał postępy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-jeszcze mi te muscle zostały tylko do ogarnięcia.Muszę się w końcu przejść na te bramki do mojej byłej Szkoły Podstawowej nr.4 :) Mam jednak lekkie obawy tak jak Ty przed podciąganiem technicznym.Te muscle,to też bardzo dynamiczny i specyficzny ruch i boję się żeby czegoś sobie nie uszkodzić.Jednak chyba dobra rozgrzewka powinna załatwić sprawę? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Ja podobnie jak Łukasz, niedlugo zakoduje swoje wyniki w podciąganiu technicznym, Uważam że nie ma sensu o tym pisać (tym bardziej wrzucać filmiki, bo nie uznaje tego za podciąganie), co z tego że w domu mógłbym robić kosmiczne ilości takich powtórzeń, jak na zawodach może być dużo mniej. Niech zawody będą moim wyznacznikiem podciągania technicznego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium