SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drążekm!
wrzuciłem Twój filmik na poreczach max 48p do "dziadów" bez Twojego przyzwolenia ,ale jak masz cos przeciwko po prosze modera o skasowanie go ,tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W takiej opcji film jest na naszym profilu i mozemy go usunac kiedy chcemy,ale dotyczy to tylko filmow ktore sa na nowej zasadzie tak jak trzy ostatnie,no i jest wtedy dodatkowy problem dla moderatora z klasyfikacja miejsc jak ktos usunie film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
lukix, jeszcze jedno se zapytam.
Jakie odczucia po tym treningu "W"? 10sek robisz przerw jak na tym filmiku? łapy nie siadają za bardzo?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - przeglądałem twoje filmy z obciążeniem i naprawdę świetnie się prezentujesz, wszystko jest prawidłowe. Aż dziw bierze że z 70 kg 3x machłeś , zniszczyłeś ,,Domazera'' i to też chyba było twoim celem, bo jak mi się przypomina to za dużo się rzucał i wymądrzał. Ale udowodniłeś mu że można i za to brawa . Na drążku z ciężarem też piknie i też za to wielkie brawa.

Zauważyłem że każdy z nas robi jakieś postępy i to nawet wielkie, być może nasze poglądy na tym forum wpływają pozytywnie. Trzymajmy tak dalej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Gość skomentowal Marka rekord, dla mnie się ośmieszył he,he
Ja nie wiem ile zrobie na maxa teraz ale 46 na pewno nie - ale za to robie bez rekawiczej i zadnych gabek nawet z obciazeniem:) (zreszta jak wszystkie cwiczenia na silowni)

Marek to jest dziecinada he, he, he - co jak co, ale gąbki , czy rękawiczki - kogo to obchodzi. WAŻNY JEST REKORD.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-05 21:49:31

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-komentarz dobry.To mnie też by obśmiał,bo ja też ćwiczę w rękawiczkach.Jak już koleś ćwiczy na siłce bez rękawiczek,to jest dla mnie mega twardzielem!...

Queblo-jest ciężko,ale odczucia pozytywne.Jak to mawiał wieszcz 'No pain no gain!"Jak masz obawy to możesz się stopniowo wprowadzić w tak krótkie przerwy np.schodząc sobie z 30-sek. co trening o 5-sek.

Mariusz-pewnie że robimy postępy!-i tak ma być dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to nie jest kwestia obaw
za długo trenuje różne rzeczy żeby sie bac spróbowac czegoś

lubię tylko czuć pracę grzbietu przy podciąganiu a nie ręce. Dlatego zastanawia mnie czy przerwy nie bedą zbyt krótkie dla rąk;)
No i nie ukrywam że lubię czuć plecy po treningu na drazku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zgadza się co za różnica rękawiczki,gąbki czy pufy do pompek, takie pieprzenie jakby to w czymś pomagało zresztą aktualne filmy na poręczach są beż rękawiczek i może kolega raczej zastanowiłby się lub spytał dlaczego wtedy były te gąbki a teraz nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo-żeby jak najbardziej zaangażować mięśnie pleców i odciążyć biceps i m.ramienno-promieniowy,to trzeba podczas ruchu w górę prowadzić łokcie jak najbardziej do zewnątrz.Wtedy ruch jest bardziej stabilny,ciało się nie buja.Metoda oczywiście sprawdzona :)

Marek-ta dyskusja z tymi rękawiczkami,gąbkami itd.-to trochę śmieszna jest.Wiadomo że jak ktoś nie ma argumentów sportowych,to odwraca kota ogonem i czepia się mało ważnych szczegółów.

Na Fitstream małe przetasowania na podium. Aaron wysłał 33-powt.,ale te James'a bardziej mi się podoba :)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium