SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No zgadza się u mnie na drążku jeszcze nie to co było,ale myślę że wrócę do formy bo jak pisałem trudno mi zgrać siłę na poziomej i na drążku równocześnie.
Co do kreatyny fakt na mnie działa i nie mam problemów z kibelkiem trafnie też zauważyłeś że po niej te lepsze wyniki na poręczach choć też nie są jeszcze takie dobre abym skusił się na znacznie większe ciężary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
To jest nowy drążek który zrobiliśmy u kolegi z którym zaczynałem trenować - Czyżby się nawrócił....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z wyglądu solidny,sprawdzałeś go w praktyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Z wyglądu solidny,sprawdzałeś go w praktyce?

Dokładnie jest taki sam jak mój ten niższy drążek. Tylko średnica samego drążka jest 2 milimetry grubsza. Mój ma 2,5-2,6, a jego 2,7-2,8 mm.
Testy i otwarcie będą w tym tygodniu, bo mineło 2 tygodnie od zalania jego betonem. Jakiś filmik prowizoryczny wżucę dla prezentaci i pokazania jak on wygląda.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-27 18:58:45

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tymi napisami wygląda jak profesjonalny kupiony ze sklepu sportowego,ciekawe czy użytkownik też będzie na profesjonalnym poziomie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Z tymi napisami wygląda jak profesjonalny kupiony ze sklepu sportowego,ciekawe czy użytkownik też będzie na profesjonalnym poziomie?

Marek on kiedyś umiał to co ja i przypuszczam że wróci szybko do tego poziomu i na dodatek on ma ten sam wzrost co ty i taką samą wagę. On jest w dalszym ciągu wygimnastykowany, bo on ma 4 dan w Ju Jutsu. Będzie dobrze i zobaczysz na pierwszym naszym prowizorycznym filmie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to będzie fajnie jak znowu się wciągnie i uda mu się wytrwać.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-27 19:20:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Panowie do roboty... Najsilniejsza kobieta jaką widziałem i najlepsze podciąganie... 39 pull-ups bez żadnego kopania i podbijania


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No Crystal West bardzo mocna jest.Wrzucałem już ten filmik w tym temacie ze 2-m-ce temu.A Ty Jarek dasz radę 39-powt. bez bujania i kopania? Ja muszę jeszcze "trochę".. poćwiczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
No Crystal West bardzo mocna jest.Wrzucałem już ten filmik w tym temacie ze 2-m-ce temu.A Ty Jarek dasz radę 39-powt. bez bujania i kopania? Ja muszę jeszcze "trochę".. poćwiczyć:)


Na chwilę obecną to nie mam pojęcia bo dawno się nie podciągałem na ilość... ostatnio tylko piramidkę robiłem tą co na filmikach a tak to cały czas z ciężarem ćwiczę. Na razie nie planuję się sprawdzać zobaczę za miesiąc w Sosnowcu na zawodach jak się odbędą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium