SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-te łączenia widać są bardzo skuteczne,żałuję że nie mam w domu do tego odpowiednich warunków.Na pewno widziałeś ten filmik zefa.Piękny jest! :)- a to podciąganie....On robi to chyba jeszcze ładniej jak ja...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Witam :) Macie może filmik z tymi 31 podciągnięciami w PP w Pabianicach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeszcze nie widziałem całego filmiku z zawodów.W tym tygodniu powinien się pojawić i na pewno ktoś z nas go tu wrzuci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz widzialem wszystkie te filmy i właśnie z nich czerpię swój dalszy rozwój w podciąganiu. Wlaśnie od niego zobaczyłem te - 5 pnd 5 mu 5 pnd 5mu i 10 pnd. Albo 10 pnd 10 mu 10 pnd do tego pompki na drążku i to wszystko w jednym ciągu. Łukasz ja pierdzę i w dluższym czasie i nie tak perfekcyjnie jak on , ale potrafię zrobić takie ćwiczenia jak on. On jest najwyższa półka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417


bardzo ciekawe video

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Rolff-wynik bardzo dobry,ale takie podbijane podciąganie,bez pełnego wyprostu na dole i ledwie do drążka ,to już mnie nie zachwyca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Mateusz widziałeś ten filmik? Podpisany jako "nieoficjalny rekord świata"-24-powt.z 20kg.



dobre żartowniśie z nich :):) wynik całkiem przyzwoity, ale żaden to rekord świata :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-05-08 22:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - zgaś im uśmiech tą dwudziestką. Nagraj film ,a ja wrzucę mu link na jego kanał na YT.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja mam urlop od podciągania :D zresztą zasłużony :P:P dam im się pocieszyć tym nieoficjalnym rekordem z tydzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
ja mam urlop od podciągania :D zresztą zasłużony :P:P dam im się pocieszyć tym nieoficjalnym rekordem z tydzień :)

Cholera Mateusz - Nie wytrzymałem i puściłem in do Extemepullup na początek twoje 46 pnd. Niech powoli się zapoznają z klimatem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium