SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
ok dudi a tym czasem luty 2008 sosonowiec , marzec 2008 ruda slaska w sosonowcu jak pamietam z 50 -tka mozesz powalczyc w rudzie 30 -tka da ci pudlo,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
siema, witam wszystkich najszerszych (podoba wam sie to określenie zawodników PND czy raczej jest hu****?) . już niedługo będę się duzo częściej udzielał na forum(konczę pracę),ale jeszcze troche bede rzadziej obecny. DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ NA ZAWODACH I TAK LICZNE UDZIELANIE SIE NA FORUM. w drugiej połowie wrzesnia bede zamieszczał wszystko co związane jest z PND ( to co zapowiadałem wcześnij równiez).
Bede starał sie o to żeby za pierwsze 3 miejsca były nagrody (puchar, dyplom, ciuszek i cos jeszcze ). co do lee chinjonga(370)nigdy o nim nie słyszałem, ale ciekawi mnie czy za kazdym razem prostował ręce?
Myślę że za rok poziom sie podniesie i zeby wygrać trzeba będzie machać
ok. 40 razy (czysto).
Joker jaki masz wzrost i wagę?

Dudi jak dojdziesz do 3 razy na 1 reke to automatycznie podniosa sie twoje wyniki na obu.

siwula piszesz: listopad na sp k-ce - co to znaczy sp k-ce?
luty 08 sosnowiec, marzec 08 ruda śląska.
to znaczy że uciebie sie dużo dzieje, ja chętnie się tam wybiorę ale mógłbys napisac cos wiecej o tym jak to tam wyglada, a najlepiej jakbys mi wysłał na maila swój nr.tel. bo chciałbym z toba pogadać moj mail [email protected]

Do usłyszenia.

<<<-Liczy się szerokość->>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
jak to na slasku . a wy skąd ?a co to za temat z jakas Złotoryja tam kiedys tez cos bylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
sp katowice to taka szkola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110
Witam! mam pytanie odnosnie podciągania, czy są jakieś skutki uboczne częstego podciągania? wiem ze pytanie moze wydawac sie glupie ale prosze o odpowiedz
z gory dzieki! pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
hej Bolo,
częste podciąganie nie wpływa źle na mięśnie i stawy.
stawy są raczej rozciągnięte, więc tarcie w nich jest minimalne.
podciąganie dobrze wpływa na kręgosłup. przy niektórych schorzeniach lekarze doradzają ćwiczenia na drążku.
jedynie możesz się nabawić odcisków na dłoniach, ale to na początku.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 646
pamietaj tez o zmianach uchwytu i sposoby podciagania sie... bo jak nie wejdzie Ci to w krew :D szybko mozna sie zniechecic ;]

"Upasc na deski to nic zlego. Gorzej, kiedy tam juz zostaniesz"
-Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 110
Dzieki ze odpowiedź i radę. napewno sie przystosuje :) ja naraze cwicze 5 serii po 7 podciagniec, czy to jest dobra metoda?

Podciąganie na drążku rządzi!!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 646
pewno ze to jest metoda ale pamietaj ze najwazniejsza jest systematycznosc w treningu...

"Upasc na deski to nic zlego. Gorzej, kiedy tam juz zostaniesz"
-Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
na dzien dzisjaszy podciągne sie nachwytem moze z 6-10raz, do lipca 2008 musze meic pewne 24, albo wiecej.jak to zrobic? jakie serie cwiczen? pomocy! waze tylko 62kg przy 185cm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium