SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
z tego co piszecie i co widac na filmikach, prezentujecie wysoki krajowy poziom w pnd z obciążeniem, fajnie by było jakbyśmy wszyscy wystartowali w takich zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
No ciekaw też jestem czy moje wyniki i wypociny się poprawią na następny rok. Tak liczę że z dwudziestką może o dwa ruchy, bo więcej chyba nie pójdzie. .

No Mateusz, pokaż nam co potrafisz z tą dwudziechą, lub z trzydziechą - z chęcią bym to zobaczył, i myślę że ten twój filmik by mnie motywował do dalszych treningów. Sfilmuj ciężar jak będziesz nakrecał filmik.


żeby nie było odwrotnie i obym was nie zdemotywował, tego się troche obawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dlaczego masz nas zdemotywować? Jak zobaczymy Twój super wynik na filmie to będziemy dążyć do takiego samego Chyba że wkroczysz Swoim wynikiem w nasze niemożliwe..

Co do naszego wspólnego występu to ja myślałem że jest już ustalone.Prawdopodobnie 5-sierpień na M.P w Międzyzdrojach.Obecność obowiązkowa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
z tego co piszecie i co widac na filmikach, prezentujecie wysoki krajowy poziom w pnd z obciążeniem, fajnie by było jakbyśmy wszyscy wystartowali w takich zawodach

Mateusz - to jest moje życiowe marzenie wystartować w takich zawodach, ogulnie to nawet samo spotkanie z najlepszymi drążkowcami sprawiło by mi radochę. Może kiedyś się to spełni, no pożyjemy zobaczymy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506

Mateusz - to jest moje życiowe marzenie wystartować w takich zawodach, ogulnie to nawet samo spotkanie z najlepszymi drążkowcami sprawiło by mi radochę. Może kiedyś się to spełni, no pożyjemy zobaczymy.


no chyba pisałeś mi ,że w 2011 nie ale w 2012 wystartujesz i trzymam za słowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - ty też byś mógł wżucić jakiś filmik z dwudziechą, porównywali byśmy formy wszystkich naszych filmow (oczywiście z biegiem czasu}, a poźniej zobaczylibyśmy kto się opierdziela na treningach, a kto uczciwie trenuje.
Ogulnie najlepszą formą jest to , że być dobrym w podciąganiu na ilosć, i być dobrym w podciąganiu z ciężarem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
konik506

Mateusz - to jest moje życiowe marzenie wystartować w takich zawodach, ogulnie to nawet samo spotkanie z najlepszymi drążkowcami sprawiło by mi radochę. Może kiedyś się to spełni, no pożyjemy zobaczymy.


no chyba pisałeś mi ,że w 2011 nie ale w 2012 wystartujesz i trzymam za słowo :)

Kurde, wkuża mnie czasem to wszystko, bo ja też jestem uzależniony od żony - albo jej urlop nie pasuje, albo mi , kurde np; w tym roku byłem w Mrzeżynie na urlopie, a z Mrzeżyna do Międzyzdroi jest 70 km, no i była tam na urlopie rodzina mojej żonki. Za namową pojechalem tam na cały dzien do Międzyzdroi i na tym się skonczyło. Za kilka dni kończyl mi się urlop i musialem jechać do domu. Za tydzień lub dwa byly mistrzostwa Polski i tak przeszlo mi kolo nosa.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Postaram się coś wrzucić w najbliższym okresie.Najwyżej z telefonu-bo mi nie darujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
To bedę trzymał kciuki MAriusz, żeby Ci się udało zaplanować Międzyzdroje 2012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurde - tak sobie przeglądałem YT , czy ktoś wżucil film, i jedna paniena wrzucila, zobaczcie.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium