SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wiem,wiem-napisałem o tym w tym okrągłym poście.Dzięki za soga,ale ja już się nie mogę Tobie zrewanżować,bo już kiedyś Ci dałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A jednak można się podciągać na jednym ręku ważąc sporo.Ten Amerykaniec z ExtremistPullup waży 90,5kg. i dał radę 2-razy na lewym ręku



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Już go widziałem, ale jak się podciąga z obciążeniem przekaczającym swoją wagę na 2rękach to musi się na jednej podciągnąć chociaż raz...z doświadczenia wiem, że do podciągnięcia pełnego na jednej ręce[siłowo a nie z zamachu] trzeba się podciągnągać z obciążeniem około 90%swojej wagi na dwóch rękach.

Tutaj jest świetny zawodnik z Rosji 35lat, niesamowita siła a przede wszystkim wytrzymałość polecam jego filmy...
Tu na jednej ręce 6razy waga ponad 80kg:




A tu z obciążeniem 80kg przy wadze 85kg:




W dipsach i podciąganiu wymiata to mało powiedziane
50dipsów z 16kg obciążeniem:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No Vitaly jest bardzo mocny,też lubię oglądać Jego filmiki.To kolejny zawodnik który pogodził siłę i wytrzymałość.Tu robi 63-powt. w 58sek.Dość mocno podbija,ale i tak super wyczyn:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja się jeszcze nie nauczylem podbijac nogami, poprostu frunę za wysoko i robie przez to niewiele powtórzeń:) chcialbym podbijać i robić idealnmie tylko broda nad drążek jak powyzszy filimik, a co do gościa jeden z najelpszych na świecie!

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-12-14 15:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten Rusek powyżej jest super, robi TAK LEKKO JAK BY NIC NIE WAŻYŁ.

Ten też jest dobry, bez przerwy wrzuca filmy, a przeważnie z Musclami wszelkiego rodzaju.









Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-14 16:44:08

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Niektóre filmy niesamowite. Ogromny stosunek siły i wytrzymałości do wagi ciała.

A moja kontuzja klatki została już wyleczona na tyle, iż wczoraj zdołałem zrobić pierwszy trening podciągania od hoho. Tragedii nie było, także robię formę i wrzucam coś swojego.

Niech moc będzie z wami !

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to fajnie.Rób formę i czekamy na coś Twojego-im więcej nas tym lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzisiejszy trening.
Rozgrzewka - 50 burpee-pull-ups.
1. 3 serie pompek zwykłych - max powtórzeń.
2. 3 serie pompek na poręczach max powtórzeń.
3. 3 serie - wyciskanie sztangi na ławce poziomej (ciężar dopasowany).
4. 4 serie podciągania podchwytem max powtórzeń.
3. 3 serie - uginanie ramion sztangą stojąc.
Na koniec - pompki na drążku przodem i tyłem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik506-mocne te rozgrzewki u Ciebie:).Ja jakbym taką zrobił to bym miał 30% mocy na dalszy trening:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium