SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-jeśli chodzi o jadących do Pabianic,to ja też się chyba jeszcze jednak do nich zaliczam.Pojawiły się lekkie problemy,ale jestem dobrej myśli co do udziału w majowych zawodach :) Trenuje jednak jakby wszystko grało.Zrobiłem ostatnio kilka treningów z obciążeniem a teraz wpadłem na pomysł żeby się trochę odciążać.Pobawię się w inverted rows.Jeszcze tego nie było u mnie na treningu-zobaczymy jakie to przyniesie korzyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz ja wychodzę z innego założenia,skoro sam nie jeżdżę na zawody to nikogo też na nie nie namawiam,więc moim zdaniem i bez urazy mógłbyś tylko namawiać do zawodów na które sam chcesz się wybrać czyli do Międzyzdrojów w sierpniu.
I prośba-jak już Mateusz wrzuci swój filmik daj rozpiskę z wyników wiszenia z podziałem na miejsca i czasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Czas 1:49






Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-15 19:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jako ciekawostke dodam, że zmierzyłem czas zwisu z magnezją, wyszło 2:16 czyli 27 sekund więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ciekawe ile by było więcej w paskach na nadgarstki? Kiedyś tak robiłem ciągi na siłowni i różnica w ciężarze była spora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
z tym regulaminem to i tak nic nie wiadomo czy będzie podciąganie siłowe, wszystko leży w interpretacji sędziego, wcale nie powiedziane, że będzie trzymał się regulaminów, najlepiej się wprost go zapytać, znalazłem jego stronkę, tam chyba jest jakiś kontakt z nim http://www.ckfmaximus.za.pl/

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-15 19:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
paski na nadgarstki to lipa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do regulaminu,to się oczywiście okaże.Będzie wiadomo już na kwalifikacjach.Myślę że chcą jednak robić poważne zawody i regulamin będzie respektowany.Jakby miało być podciąganie techniczne,to ten regulamin by pewnie nie powstał:) Podciąganie siłowe,to moim zdaniem jedyny i bardzo słuszny krok ku poprawie przejrzystości rywalizacji,no i ogólnej powagi dyscypliny-bo rzucać się jak ryba to można przed blokiem na trzepaku a nie na zawodach rangi PP i MP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
........................Wyniki Konkursu..................................
............,,Wiszenie na drążku bez zmiany chwytu''.....................

1.Jarek - 2,46s.
2.Daniel - 2,19s.
3.Mariusz - 2,02s.
4.Marek - 1,55s.
5.Mateusz ,,junior'' - 1,54s.
6.Mateusz - 1,49s.
7.Łukasz - 1,36s.
Za udział w konkursie serdecznie dziękuję.
Nagroda w pamięci.
PREZES KONKURSU .-.-.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no to niech prezes do nastepnej niedzieli wymyślą kolejny konkurs :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium