SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No i mój film dodali, a na 5-6 pozycji jest ten 17-latek co wygrał podciąganie - mocny jest.

http://www.facebook.com/20by12 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-takie próby z tymi wyskokami i podciąganiem kolan też mi się podobają.Też chyba jej spróbuje,bo muszę popracować nad wytrzymałością i wydolnością swojego zmulałego organizmu. :) Deividas zrobił poniżej 9-min. a to już masakra! Ciekawe w jakim czasie by zrobił ten chellenge 50/100. Pewnie by sobie podzielił 25-50 i po chwili 25-50?

Ja dzisiaj zrobiłem 50/100 i ledwo dotrwałem do końca :)Czas dramatyczny.Zrobię jeszcze dwie próby i powinienem coś urwać,ale o jakimś przyzwoitym wyniku,to mogę zapomnieć :) Jak zejdę poniżej 7-minut,to będzie sukces,ale i to nie jest pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-takie próby z tymi wyskokami i podciąganiem kolan też mi się podobają.Też chyba jej spróbuje,bo muszę popracować nad wytrzymałością i wydolnością swojego zmulałego organizmu. :) Deividas zrobił poniżej 9-min. a to już masakra! Ciekawe w jakim czasie by zrobił ten chellenge 50/100. Pewnie by sobie podzielił 25-50 i po chwili 25-50?

Ja dzisiaj zrobiłem 50/100 i ledwo dotrwałem do końca :)Czas dramatyczny.Zrobię jeszcze dwie próby i powinienem coś urwać,ale o jakimś przyzwoitym wyniku,to mogę zapomnieć :) Jak zejdę poniżej 7-minut,to będzie sukces,ale i to nie jest pewne


Lukasz - prawdopodobnie film deividasa (o ile dobrze zrozumiałem) im się nie spodobal, bo skrucil sobie najbardziej tracące sily ćwiczenie , czyli te przysiady z wyskokiem, nie przysiadal poniżej pasa. I za te przysiady stracil. co prawda mnie też najbardziej te przysiady wykańczaly i bylo to trudne - traciłem sily. Miałem zakwasy dwa dni po tych przysiadach.
Ja łukasz cały czas gadam że trzeba poprawić wytrzymałość.
Lukasz to tak jak Jarek mówi - film musi być dokładny, a czas szybko leci. Moj film jest dokładny, ale za to dłuższy czas, tak samo innych.
A Ci co mają krutkie czasy to mają filmy nie dokładne, chodzi mi o 20/12.

Co do tego 50/100 jest na razie masakra, widziałeś moj pierwszy film z tym i nie bylo za wesolo z czasem, teraz to jest moje oczko w głowie i muszę to zrobić w 5 minut.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-to jest właśnie największy problem tych prób.Trzeba się spieszyć i robić dokładnie a to jest ciężko razem zgrać :)

Co do 50/100 to ja Ci kibicuję żebyś zrobił w 5-min.Dla mnie jak na razie taki czas jest nieosiągalny,ale jeszcze w tym tygodniu powalczę o jak najlepszy wynik. Jak już pisałem jak będzie 6:...-to będę happy :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-02-14 19:28:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No i coś wymyślili Strit Workond
http://kalistenika.com/index.php 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
No i coś wymyślili Strit Workond
http://kalistenika.com/index.php

Mariusz wiesz coś więcej o tym? i czy rejestrujesz się?
Wiecie co pasuje mi takie robienie piramidek w pnd co drugi dzień bo nawet po poniedziałku nie miałem bólu najszerszego i myślę czy by nie spróbować takiej opcji też przy WL (z ciężarem równym wadze ciała) i poręczach bo nawet jeśli z początku w danym ćwiczeniu jest się sztywnym to piramidki są dobre bo powoli się można rozkręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - ja się tam zalogowałem, ale na razie się tam nic nie dzieje. Widziałem przed chwilą że też się tam zalogowałeś, daleś post ,, Drążek i poręcze'', no i super, zobaczymy jak to się potoczy.

Dzisiaj robilem drugie podejście 50/100 i czas wyszedł mi 5min.55sekund. Nie filmowałem tego, bo były też na sali egzaminy na wyższe pasy. Nadzorowałem też poprawność podciągania na egzaminach.
Nie dam rady tego zrobić w 5minut, ale w 6minutach się mieszcze.
Mój system.
Pnd....Pompki.
12......25
9.......20
9.......15
5.......10
5.......10
5.......10
5.......10

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek - ja się tam zalogowałem, ale na razie się tam nic nie dzieje. Widziałem przed chwilą że też się tam zalogowałeś, daleś post ,, Drążek i poręcze'', no i super, zobaczymy jak to się potoczy.

Dzisiaj robilem drugie podejście 50/100 i czas wyszedł mi 5min.55sekund. Nie filmowałem tego, bo były też na sali egzaminy na wyższe pasy. Nadzorowałem też poprawność podciągania na egzaminach.
Nie dam rady tego zrobić w 5minut, ale w 6minutach się mieszcze.
Mój system.
Pnd....Pompki.
12......25
9.......20
9.......15
5.......10
5.......10
5.......10
5.......10

Przecież dobrze wiesz że tylko my jesteśmy wstanie ruszyć każde forum i jak Ty nie będziesz pisał to na pewno sam nie dam rady,no i w końcu ktoś musi zacząć aby właśnie się działo bo wyobraź sobie że inni tak jak Ty będą się powstrzymywać bo nic się nie dzieje i adminom w końcu się zabawy odechce.
Co do 50/100 to najważniejsze że masz postęp.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-15 21:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
konik506

Mój system.
Pnd....Pompki.
12......25
9.......20
9.......15
5.......10
5.......10
5.......10
5.......10


Oj, muszę sobie takie cos spróbować, wygląda niewinnie a w dupe pewnie ostro daje, jeszcze jak walka o czas wchodzi w gre:) Nie wiem czy dam rade

Zmieniony przez - Havester w dniu 2012-02-15 21:53:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No dobra,tam się słabo rozkręca więc jeszcze tu moje wczorajsze piramidki - pnd w 12 minut do 12 powtórzeń czyli poprawa od poniedziałku w ostatnim podejściu o 3 powtórzenia.
Poręcze pierwszy trening do 15x w 12 min. i tu będę robił je co drugi trening na przemian z WL tzn. jeden trening poręcze drugi wl i następny znowu poręcze itd. na poziomej będzie ciężar 75kg i jutro pierwsza próba piramidki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium