SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-03-19 16:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-nawalasz teraz te filmy jeden za drugim :) Masz dobrą formę. Ja dziś zrobiłem pierwszy trening który składał się z 5-obwodów które miały 9-ćwiczeń.
1-podciąganie w neutralu
2-dipsy na poręczach
3-podciąganie nóg w zwisie na drążku
4-podciąganie podchwytem
5-pompki z nogami na podwyższeniu
6-spięcia brzucha w leżeniu
7-podciąganie w szerokim nachwycie
8-pompki zwykłe
9-podciąganie nóg do pionu w leżeniu
Bardzo fajnie mi się ćwiczyło.Nawet się trochę zmachałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ostatnio nie mam pomysłu na treningi i w dodatku zachłysnąłem się wiosną,przeholowałem z rozbieraniem się i teraz mam katar. Drabinek już nie robię i na razie pnd zluzowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-Jeszcze odnośnie filmiku,to do 20-powt. byś dobił tak jak Mariusz jakbyś jeszcze to poćwiczył.Zrobiłeś przytrzymanie 22-sekundy.

Ja tak kombinuje cały czas żeby ta wytrzymałość i ogólna wydolność organizmu szła do góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tym czasem 20s to jestem zależny od mierzenia przez kogoś bo sam nie mam jak no i dzięki że się kolega zgodził a co do ilości powtórzeń to niech tak zostanie,raczej nie dam rady więcej. Nie wiem Łukasz czy tego próbowałeś ale te 20s jak trzymałem to znacznie dłużej mi się wydawało i aż pod koniec spojrzałem na kolegę czy aby nie zapomniał o czasie i o mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeszcze nie próbowałem podciągania z tak długim przyblokiem,ale od przyszłego tygodnia zrobię tą metodą kilka treningów.Chociaż kiedyś zrobiłem trening,ale z trzema 5-sekundowymi przyblokami w powtórzeniu i zrobiłem chyba jak pamiętam 5-6 powt. Ładnie mnie to zmasakrowało. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - do 20x byś dociągnął, a teraz glupio wygląda, bo 19x, a nie 20x.
Coś się z tobą dzieje, bo kiedyś byleś bardziej zawzięty, a teraz ikra z ciebie zeszła. No ale wieże w Ciebie jeszcze.

Łukasz - wlasnie to są super treningi na wydolnosć. Trenuj to , a naprawdę będzie z tobą jeszcze lepiej. Bo ty też zaczynasz coś słabnąć i nawet nie chcesz nam pokazać podciągania z przyblokiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurde, coś mnie strasznie dzisiaj bujało. Tak jak obiecalem - kolejny filmik, a następny już niebawem.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-03-19 22:31:12

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mój trening dzisiejszy:) przerwy - 3 minutowe około:

42 powtórzenia - 1 seria
20 powtórzenia plus 5 kg - 2 seria
3 powtórzenia plus 50 kg - 3 seria
3 powtórzenia plus 50 kg - 4 seria
7 powtórzeń plus 40 kg - 5 seria
7 powtórzeń plus 40 kg - 6 seria
10 powtórzeń z buajniem - 7 seria
10 powtórzeń z bujaniem - 8 seria
10 powtórzeń z bujaniem - 9 seria
10 powtórzeń z bujaniem - 10 seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
- dajecie filmiki, i ja muszę zacząć, bo zbliżam się do takiego poziomu że nie można pisać tylko trzeba dokumentować :):)

- nie będe ukrywał na mnie wyniki poniżej 50 powtórzeń z bujaniem nie robią wrażenia, dlatego też liczę na to że zobacze waszą formę z dużo lepszymi wynikami powyżej 50 powtórzeń, powinno być dobrze, bo coraz lepiej wam to wychodzi

- no Marek całkiem dobrze to wyszło, taki przyblok 20 sekundowy i 19x to ciekawy wynik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium