SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja myśle że Pan Tadeusz z którym zwykłem już 2 raz przegrać, móglby mnie znowu pokonać:) są też jeszcze inni dobrzy zawodnicy, nie ma co filizofować czy bym wygrał bo to bardzo niepewne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Warto też wziąć pod uwagę że można być w różnej dyspozycji albo nie daj Boże mieć kontuzję. Nie zawsze się wstrzelisz z formą wtedy kiedy trzeba i wtedy zdarza się że nawet i zdecydowany faworyt potrafi przegrać.

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajny filmik.To chyba taki typowy trening wspinaczkowy.Oni są bardzo mocni w kącie 90-stopni,ale w 180-też

Co do tych wyników to są moje osobiste przypuszczenia Zobaczymy czy będę miał rację.Wiadomo że jak będziesz chory czy będziesz miał kontuzję to nie będziesz w formie-nie zrobisz tych przykładowych 15-powt.z 30kg. i nie będzie tytułu.Oby poziom był jak najwyższy i frekwencja wysoka,ale mam niestety duże wątpliwości.Co z tego że dużo ludzi ćwiczy,wypowiada się o podciąganiu jak na zawody przyjeżdza garstka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jutro albo pojutrze na siłowni sprawdze ile powtórzeń zrobie 30 kg, sam jestem bardzo ciekawy. dużo ludzi się pnd, ale zazwyczaj nie osiągają specjalnych wyników, dlatego na zawodach jest tylko garstka wyspecjalizowanych w drążku ludzi :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-11-30 12:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No jesteśmy taką elitą!-jak zawodnicy F1.

Będziesz się podciągał ze sztangą na stopach czy z ciężarem na pasie?Fajnie jakbyś wrzucił filmik.Myślę że każdy by chciał zobaczyć te Twoje 15-powt. z 30kg,bo to już super wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
No jesteśmy taką elitą!-jak zawodnicy F1.

Będziesz się podciągał ze sztangą na stopach czy z ciężarem na pasie?Fajnie jakbyś wrzucił filmik.Myślę że każdy by chciał zobaczyć te Twoje 15-powt. z 30kg,bo to już super wynik




do pasa przyczepie, sztanga na nogach to już na oblrzymie ciezary stosuje xD dobra nagram tel. będzie słaba jakośc ale chyba sie nagra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Wczoraj akurat robiłem trening z 30kg[22kg na nogach+8kg w plecaku]. Kilka serii po 10-8powtórzeń, max pewnie koło 12, ale teraz daleko mi do optymalnej formy [dawno nie podciągałem się z dużym obciążeniem] więc do 15 powinienem dojść jak dobrze pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mialem 14x z dwudziestką, ale nie sfilmowalem ciężaru.
Za drugim podejściem z dwudziestką zrobiłem 13x.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No ciekaw też jestem czy moje wyniki i wypociny się poprawią na następny rok. Tak liczę że z dwudziestką może o dwa ruchy, bo więcej chyba nie pójdzie. .

No Mateusz, pokaż nam co potrafisz z tą dwudziechą, lub z trzydziechą - z chęcią bym to zobaczył, i myślę że ten twój filmik by mnie motywował do dalszych treningów. Sfilmuj ciężar jak będziesz nakrecał filmik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium