SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Zobacz, Marek, bo kurde ten co zajął drugie miejsce na PP - zobacz jaki on dopiero jest szczupły i tak mnie to zainteresowało.
No mi tez spadł dobry kilogram, ale to wiosna swoje robi.

Nie chce mi się szukać kto zajął 2 miejsce podaj czas filmu w którym go widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506
Zobacz, Marek, bo kurde ten co zajął drugie miejsce na PP - zobacz jaki on dopiero jest szczupły i tak mnie to zainteresowało.
No mi tez spadł dobry kilogram, ale to wiosna swoje robi.

Nie chce mi się szukać kto zajął 2 miejsce podaj czas filmu w którym go widać.

Właśnie go nie widać jak bierze udział, dopiero na końcu wychodzi na podium 16;20 .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ten koleś co zajął 2-miejsce jest na filmiku od 13:17 do 13:48.Jest dość szczupły,ale nie waży jakoś super mało.Pewnie nie mniej jak 70-kg:) Robił dość wysoko,ale jego ciało nie było zbyt spokojne na drążku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No już widziałem go na początku przy przedstawianiu i na końcu na podium fakt wygląda szczupło ale nie znamy stosunku wagi do wzrostu,więc mimo iż taki szczupły a zajął 2 miejsce to ma szansę na przyszłość robić postępy gdy nabierze mięśni.
Łukasz i to jest to o czym wcześniej pisałem brak przestrzeganie regulaminu (sędzia kalosz) gość nie robi w uchwycie 80cm tylko w węższym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-trzeba Mu jednak przyznać,że nie podbijał,ale trochę się chybotał:) Co do chwytu,to moim zdaniem sam sobie jeszcze utrudnił.Dla mnie im nachwyt węższy tym ciężej.Ja próbowałem tak na treningu i było 1-2powt.mniej.Dochodzi dłuższy zasięg ruchu-a w regulaminie było napisane "chwyt do 80 cm"

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-16 17:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale w podchwycie jest odwrotnie w takim na szerokości barków gdy ręce są równolegle do siebie jest najłatwiej,a poza tym jeżeli jest regulamin to powinien być stosowany przez sędziego a jeżeli robi wyjątki to Tobie też powinien uznać pierwsze podciągnięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no mi powinien uznać za całokształt techniki :) Jak zauważyłeś zaliczał takie powtórzenia do drążka.Jeszcze co do chwytu,to Daniel złapał w podchwycie te 80-cm,ale nie musiał.Regulamin mówi,że szerokość dłoni nie więcej jak 80-cm z oznaczeniami na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No, a co ja mam powiedzieć o swoim wzroście - 185cm i 85 kg. To ja kurde jak pojadę to będę ostatni.
Moim zdaniem sędziowanie bylo dobre, ponieważ teraz my zauważamy tylko szczegóły. Na pierwszy nowy regulamin to powiem że sędziował, aż za dobrze i taka jest prawda.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wiadomo że nigdy nie da się sędziować idealnie.Były pewne niuanse,ale ogólnie sędziowanie na plus.Nikt,no może poza mną,nie wierzył,że będzie podciąganie siłowe a tu taka niespodzianka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Każdy ma prawo do swojego zdania,ale wg mnie jeżeli robiący podchwytem może złapać węziej niż 80cm to ma łatwiej a podciągający się nachwytem jeżeli nie może szerzej niż 80cm to ma trudniej i tu widzę niesprawiedliwość regulaminu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium