SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142366

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3968 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50411
Zapraszam wszystkich do kolejnej części naszego wątku o SW i ćwiczeniach uzupełniających :)

Linki do wcześniejszych części:

Część 1:
http://www.sfd.pl/PODCIĄGANIE_NA_DRĄŻKU_JAKO_SPORT-t318129.html

Część 2:
http://www.sfd.pl/PODCIĄGANIE_NA_DRĄŻKU_JAKO_SPORT_CZ.2-t860086.html

Część 3:
http://www.sfd.pl/PODCIĄGANIE_NA_DRĄŻKU,_STREET_WORKOUT_CZ.3-t963666.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3968 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50411
Mateusz no to kozackie wyniki w tych dipach.W tych elementach widać że poprawna technika ma decydujące znaczenie.Atmosfera na pewno była super.Za rok to wszystko poprawisz i będzie lepiej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20742
Witam, ja wczoraj trening z kamizelką 30kg, która mi doszła w poprzednim tygodniu: Pompki z nogami na krześle 4 serii 12-6 powt, pompki z b. szerokim rozstawieniem rąk 4 serie 6-12, pompki klasyczne 4 serie 6-12, wszystkie pompki na podstawkach do pompek i na koniec 4 serie dipów bez obciążenia powt 10-12, masakra :)
napisał(a)
Specjalista
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1371 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13496
ja nie robilem freestyle :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2014-08-24 22:34:17
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 361 Napisanych postów 5393 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38335
Wyniki w pompkach na poręczach z obciążeniem robią wrażenie.Gratuluje mocy!

Łukasz z 20kg chyba będzie kosmos.-
napisał(a)
Specjalista
No to szkoda że nie robiłeś.Ja się teraz bawię na tych drążkach naszych.Będziemy robić trening otwarty za tydzień,albo dwa.Nagram jakiś swój mały secik,to się pośmiejecie ze mnie,Jakąś tam podstawę.podstaw może opanuje.Już się nauczyłem kilku tricków :)

Tadeusz-dokładnie,bo Michał z Radzynia wyrasta na jednego z faworytów.Będzie ciekawa walka :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-08-24 22:46:24
napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20742
Jako że nie interesuję mnie freestyle w street workoutcie to może ktoś podać wyniki konkurencji wytrzymałościowych na tych zawodach?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1371 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13496
Było bardzo dużo zawodników i dużo wyników, nie pamiętam jakie były najlepsze wyniki i kto je miał :)
1
napisał(a)
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9440
Mój występ na eliminacjach na Mistrzostwach Polski w Rzeszowie ;)

1

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

napisał(a)
Specjalista
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam na Konrad Blog , działamy:)

Następny temat

pomoc z treningiem fast

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów