SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
bobi1234

drazekm kwestia pelnego wyprostu to 1, 2 cm ale co ty wiesz o ochronie stawow twoja wypowiedz swiadczy o zazdrosci moze o niemocy podciagniecia sie z takim ciezarem.

Wiesz co może lepiej niech Twój brat się tu wypowiada,bo nie rozumiem co Ci akurat daje chwalenie go,masz satysfakcję? I w ogóle zmień ton bo nie mam zamiaru w ten sposób dyskutować.Nie zazdroszczę a wręcz podziwiam siłę ale takie zawody na których uznaje się niepełne powtórzenia to o kant d.. rozbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zrobiłem sobie próbę siłowych na szerokości ok.80cm nie wiem na pewno bo nie miałem miary i niestety u mnie bez postępów 20x jak zwykle,ale mamy z Łukaszem podobną siłę więc to taki wynik aby Go zmotywować.




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-04-02 17:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-najbardziej byś mnie zmotywował jakbyś powiedział "Łukasz,ale jesteś cienias i nie masz ze mną szans w Pabianicach" :) Ja jestem skłonny przyjąć wyzwanie i wtedy się okaże czy mamy podobne umiejętności w siłowym podciąganiu. :) Co Ty na to? :) :)

Mariusz-Tunafish sam ledwo to wszystko wykonał :) Ale on ma wielkie łapsko! :) Zrobił chyba trochę masy mięśniowej,bo mi się wydawało że ramie ma mniejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
Witam wszystkich. Niemal codziennie śledzę Wasze wpisy w tym temacie. Dzięki waszym poradom uzyskałem długo oczekiwany progres w pnd:) teraz mam pytanie z trochę innej beczki: jak wygląda Wasz trening na m. brzucha? Macie jakiś konkretny plan, czy po prostu przy okazji go katujecie? Wiadomo, że już same podciąganie z lekkim unoszeniem zgiętych nóg nieźle daje po brzuchu. Czekam na Wasze sugestie :)

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wojak koks-która porada się u Ciebie najlepiej sprawdziła? :)

Jeśli chodzi o mnie,to ja wymiennie stosuję: poziome unoszenie nóg w zwisie na drążku,zwykłe spięcia leżąc lub unoszenie nóg do pionu w leżeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-najbardziej byś mnie zmotywował jakbyś powiedział "Łukasz,ale jesteś cienias i nie masz ze mną szans w Pabianicach" :) Ja jestem skłonny przyjąć wyzwanie i wtedy się okaże czy mamy podobne umiejętności w siłowym podciąganiu. :) Co Ty na to? :) :)

He za stary jestem na takie podpuszczanie :) i nie ma możliwości sprowokowania mnie.
Łukasz oczywiście podobna siła nie oznacza znaku równości bo Twój wynik to 23x więc o całe 3 pnd lepszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No tak,ale Ty Marek miałeś już 21-powt.Czyli na razie oficjalnie 2-powt. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiesz jak już ma być te 80cm to dobrze by było abyś też w takim uchwycie spróbował i właśnie po to nakręciłem ten film w węższym rozstawie aby Cię zmobilizować do próby,a nie jest w moim stylu podpuszczać Cię tak jak proponowałeś że niby "nie dasz rady" nie jesteśmy dziećmi.A 21x miałem ale w szerszym uchwycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No masz rację Marek.Jak 80 cm,to 80 cm.Próby już miałem,ale z przyblokiem a jak bez to nie na maksa.Coś tam skręcę regulaminowo w tym tygodniu.Zobaczymy czy mnie te przytrzymania trochę wzmocniły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
Lukix- zmieniłem trening z piramidy na klasyczne serie, i tak 1x 15 powt. , i 8x 10 powt. i potem dalszy trening. Druga rzecz to trening wydolnościowy, w moim przypadku gra w piłkę nożną "do zajechania", godz. czasu :) Napisz jeszcze ilość powt. jaką wykonujesz przy m. brzucha :)

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium