SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Witamy Cię Marto i zapraszamy do wspólnych treningów.
Zwiększ na treningach podciąganie na drążku, a na pewno w miarę czasu rozwiniesz chęci do podciągania się. Wtedy staniesz się silniejsza i nie jednego faceta zadziwisz, któremu szczęka opadnie.
Czytaj nasze posty i pytaj o rady, a będziemy praktykować twoje treningi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
don773
Dzięki Łukasz za zdjęcia .Gratuluje też naszej zwyciężczyni :)Polecam każdemu Mariusz ,Marek i Jarek musicie tam być żeby zobaczyć o co chodzi i ,nie trzeba od razu zdobywać puchar ,ale chodzi mi tu o cała tą atmosfera i klimat .Pozdro Daniel.

No widzisz Daniel , a nie miałeś chęci jechać. Coś w tym roku się wachałeś.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Hej Marta! Witaj u nas! :) Ja też muszę Ci pogratulować super występu w Pabianicach.Fajnie,że będziesz też w Garwolinie-może zachęcisz swoimi występami więcej dziewczyn do rywalizacji w podciąganiu :) Ja już od dziś zabieram się za treningi,żeby być w lepszej formie w Garwolinie.

Daniel-masz absolutną rację :) Nie da się opisać atmosfery zawodów na forum sfd,to trzeba przeżyć-ta cała otoczka jest niesamowita.Nie trzeba nawet zdobywać pucharów,ale warto się oczywiście o nie starać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Witamy Panią strongwoman :)Pierwszy raz w życiu widziałem na żywo taki wyczyn na drążku w wykonaniu kobiety :) gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
konik506
don773
Dzięki Łukasz za zdjęcia .Gratuluje też naszej zwyciężczyni :)Polecam każdemu Mariusz ,Marek i Jarek musicie tam być żeby zobaczyć o co chodzi i ,nie trzeba od razu zdobywać puchar ,ale chodzi mi tu o cała tą atmosfera i klimat .Pozdro Daniel.

No widzisz Daniel , a nie miałeś chęci jechać. Coś w tym roku się wachałeś.
Wiem ,ale dzięki żeś mnie zachęcił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz widziałeś ten filmik? Podpisany jako "nieoficjalny rekord świata"-24-powt.z 20kg.Wrzucony wczoraj.





Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-08 18:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja też na dniach będę robił próbę z dwudziestką. Licze na 15x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja już kilka miesięcy nie podciągałem się z takim ciężarem i aż bym się teraz bał o wynik :) 15-powt. dasz radę zrobić,bo ogólny progres w ostatnich miesiącach jest u Ciebie bardzo widoczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-ja już kilka miesięcy nie podciągałem się z takim ciężarem i aż bym się teraz bał o wynik :) 15-powt. dasz radę zrobić,bo ogólny progres w ostatnich miesiącach jest u Ciebie bardzo widoczny :)

No spróbuję z tą dwudziechą.
Tu masz rację Łukasz - czuję coraz większą moc pod kopytem, aż sam sobie się dziwię.
Jednak moje treningi się sprawdzają i myślę że będzie jeszcze lepiej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ach zapomniałem dodac że do podciągania dodałem Muscle np; robię tak;
5 pnd, 5 Mu , 10 pnd.
10 pnd , 5 Mu , 10 pnd.
Wszystko w jednym ciągu.

Podciągam się np; 20x siłowo, a resztę dobijam kolanami ile się da, że po seri jak schodzę z drążka to pleców nie czuję.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium