SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mniejsza o amerykańca ja zwyczajnie nie lubię pisanych wyników i już kilku "drukowanych chwalipiętów" przestało tu pisać jak zacząłem prosić ich o filmiki,wiem że Ty do takich nie należysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
No Marek, wiem że na innych ta Twoja filozofia się sprawdza w 100 % :) ale ja jak czegoś nie jestem pewny to nie pisze, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że będę robił ponad 50 + powtórzeń technicznych, ale nie wiem jak to będzie, więc nic nie mówie akurat na ten temat:) co prawda powiedziałem, że będe w stanie po 2 tyg przygotowaniu zrobić 50 powtórzeń siłowych, ale to już nie aktualne, bo zmieniłem od wtorku całkowicie trening na podciąganie techniczne, więc siłowe ćwiczyłem tylko z tydzień, więc 50 siłowych nie zrobie na tą chwilę. :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-03-28 11:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Aż tak upierdliwy nie jestem wystarczy że potwierdziłeś 47 pnd :)

Kurcze mam jakieś takie wyczucie do tych gości co w chodzą na parę postów i albo z danych w profilu wiem że nie mają predyspozycji do pnd albo jak zaczynają kręcić o problemach z filmowaniem :),nie rozumiem jaką mają w tym satysfakcję aby pisać nieprawdę o niby swoich super wynikach skoro i tak są tu anonimowi,no chyba że chodzi im o to żeby z nas jaja sobie robić i nas podpuszczać i nakręcać?
Ale chyba najbardziej prawdopodobne dlaczego odpuszczają sobie pochwalenie się filmikiem jest to że pewnie technicznie źle wykonują te próby w stylu pnd z opuszczaniem do kąta prostego w łokciach :) i podobne więc czym tu się chwalić i lepiej się zamknąć.
Znam gościa któremu wydaje się że podciągnąłby się 30x a macha serie na zgiętych w połowie rękach.
Może nie jesteśmy najlepsi w tym co robimy ale blisko nam do czołówki więc nie z nami takie ściemy :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-03-28 11:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
też jestem zatym żeby wszystko dokumentować, no fakt inni przeginają trochę :) ja uważam takich za niepoprawnych optymistów, np. ktoś zrobi 20 powtórzeń do połowy zginając ręcę i robiąć podciągniećia do czoła, i myśli że w tydzień będzie potrafił zrboić ponad 30 i to poprawnie technicnzie :), tydzień mija gościo się orientuje, że jest za cienki i znika ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz - ty jestes jednak wysoka pólka. Dla mnie te 16 Muscli w minute otworzylo mi oczy i rozdziawilo koparę. Super i jeszcze raz super. Miałeś proste rece, proste nogi, wyszło Ci to można powiedzieć idealnie.

Ja w pampersie może zrobie 16, ale nie w minutę i w dodatku bardziej technicznie.

Masz Mateusz wysoki talent też do podciągania. Kręć filmiki konkursowe, Jaruś będzie wrzucał na forum Bar barians, to zobaczysz że będziesz miał wysoką popularność na Świecie. Twoje filmy będą szly jak świeże buleczki , to ja Ci mówię.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek to jest dobry haczyk na nowicjuszy na forum, wystarczy powiedzieć jak w sklepie ,,filmik proszę''. Jak ktoś jest dobry i chali się swoimi osiągnięciami, to powinien w ciągu tygodnia wrzucić swój filmik. Takie jest moje zdanie..

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Różne sposoby wykonywania Muscli.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Najlepiej to taką osobę, co obiecuje nie wiadomo co, a do 2 tygodni tego nie udokumentuje po prostu banować na forum, bez prawa wstępu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ten ostatni filmik "Różne sposoby wykonywania Muscli" koleś jest z innej planety :) jak on to robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
Najlepiej to taką osobę, co obiecuje nie wiadomo co, a do 2 tygodni tego nie udokumentuje po prostu banować na forum, bez prawa wstępu :)

Nie Mateusz to jest bardzo zły pomysł,nasz wątek tylko dlatego jest tak dobry że moderatorzy tu nam się nie wtrącają i mam nadzieję że tak będzie zawsze,a z takimi gośćmi co bez dokumentu w postaci filmu się przechwalają dawaliśmy sobie radę i dalej tak będzie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-03-28 16:21:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium