SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no zobaczymy jak to będzie.Muszę coś pokombinować z treningiem,bo coś mi siłowo po tych drabinkach i 50/100 nie chce pójść do przodu.Może dodam trochę obciążenia-zobaczę jeszcze.Co do techniki,to się Marek z Tobą zgodzę,że Mariusz lepiej ją opanował i bardziej wykorzystuje swoje nogi do pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Muszę kilka razy obejrzeć Jego film jak to robi :).
A co do Twoich siłowych to masz rację co do treningu z obciążeniem ale moim zdaniem nie powinieneś się siłowym zbytnio przejmować a lepiej popracować nad technicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-mi się to podejście techniczne bardzo podoba.Koleś z zawodów w których startował Jarek.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dla mnie 58 to kosmos,widać że dobra technika dużo daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-58-powt. to masakra,ale widać że po 50-ce też można ładnie śmigać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zauważyłeś te ruchy to takie jakby nogami odbijał się od powietrza lub pływał.W tym ćwiczeniu raczej wiek nie ma znaczenia patrz Łuka,Wyduch tu liczy się ciężki trening i odpowiednia waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja nie umiałem w ten sposób się podciągać, no i jeszcze mi to nie zbyt wychodzi, ale już zaczynam opanowywać to wszystko. Pierwszy raz kręciłem filmik z technicznymi i trochę źle do tego podeszłem, no ale już pierwszy krok zrobiłem - teraz to tylko może być więcej i więcej.
Panowie jedziemy dalej z Technicznymi i ty Lukasz też się nie wykręcaj tylko zajeżdżaj na drążek i kręć Techniczne. To rownież będzie dobre dla Ciebie, w sumie przygotowanie do zawodów.

Marek ja się na Ciebie nie gniewam, myślę że już tyle się znamy, że zwykłe słowa przypomnienia zawsze się przydają....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko zobaczcie ten gość od początku robi technicznie a my najpierw siłowo i przez to mamy słabsze wyniki,wniosek z tego że musimy się wiele nauczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Właśnie takich ludzi jak na powyższym filmie często podglądałem .

Marek też to zauważylem że oni od początku robią technicznie, a my najpierw siłowo, trzeba to następnym razem wziąść pod uwagę.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-03-03 19:41:06

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz zobacz w poście na górze kolega MCtoshkin zadaje Ci pytanie,w kurza mnie w chodzenie na jeden post i prośby o gotowe sposoby "podane na tacy" bo przecież oczywistym i jedynym sposobem na poprawienie pnd jest tylko ciężki trening a nie cudowny sposób.Ja poleciłbym przeczytanie całego wątku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium