SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
w regulaminie nie ma nic o szybkośći wykonywania ćwicznia :) w razie by co można kwestionować

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-01 19:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja to i tak będę robił dość wolno,bo nie jestem demonem prędkości na drążku :) Więc problem nadmiernego tempa mnie raczej nie dotyczy,ale jestem ciekawy w stosunku do Was,bo szkoda by było jakby Wam palił powtórzenia....oby tak nie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jak powtórzenia będą prawidłowe to bedą zalcizone napewno :):) to nie będzie jakaś zabójcza szybkość, może kilka powtórzęń będzie bardzo szybko a pózniej się naturalnie zwalnia :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Strasznie jestem ciekawy tych zawodów,frekwencji i wyników całego podium.Nie ukrywam też że ta nowina o siłowym podciąganiu dodatkowo mobilizuje mnie do treningu,bo to takie prawdziwe podciąganie i nikt nie będzie teraz mówił przekąsem że "to nie jest podciąganie tylko taniec gościa z ADHD na drążku" :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No fakt trochę się rozkręcam. Siłowych podciągnięć bez 1 sek. przerwy jestem w stanie zrobić jakieś trzydzieści o prawidłowym podciąganiu siłowym z szerokością chwytu 2-3 palce od barków, czyli 80cm.
I myślę że takie na zawodach będą wszystkie podciągnięcia uznane.

Techniczne podciąganie też pomaga , bo jak widać idę do przodu, a nie cofam się.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6094
Panowie obiecany Filmik mojego brata Roberta Waga ciala + 50kg dowieszone do pasa:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No siła jest a ile brat zrobi bez obciążenia? Planuje wpaść na zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6094
Prawidłowo Bez Bujania ok 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajnie jakby wpadł na zawody i pokazał to publicznie.Chyba ewentualnym tytułem Mistrza Polski by niepogardził :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-04-01 21:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
No Pan Robert idealnie się z obciążeniem podciąga, zaciekawiło mnie, że nie prostuje rąk do końca podczas treningu, myśle że to jego specjalne założenie żeby nie obciążać stawów łokciowych? Brat zapytaj go tam o tą kwestię :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium