SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek widząc to co wyprawiasz w drabinkach , to nawet nie dopuszczam takiej myśli żeby to nie przynosiło efektów w podciąganiu . Drabinka super do wyczerpania mieśnia - to musi przynieść efekt i tego jestem pewien. Zobaczysz za miesiąc że poprawa w podciądan siłowym będzie dosyć spora.

Łukasz - schudłeś naprawde dużo od zawodów MP. Zauważyłem to oglądając MP i ostatni twój filmik. Na pewno to się musi przełożyć na lepsze podciąganie.

Ja zaś jadę bez przerwy tą wydolność i u mnie waga caly czas podobna - przed obiadem 86 kg, a po obiedzie 87 kg. Tylko że ja na kolację jem Płatki owsiane na mleku, lub ser bialy ze śmietaną lub też jajka gotowane i do tego chleb czarny i takie są moje kolacje.

Zastanawia mnie dlaczego boli przedramię naszego kolegę po 50/100 w powyższym opisie.
Odpowiedż nasówa mi się taka ; może kolega się nie prawidłowo podciąga tzn; nie prostuje rąk przy podciąganiu i pracuje dlatego samym przedramieniem ,albo nie systematycznie trenuje i gdy tylko zaczyna trening po dluższej przerwie ,to za dużo szarpie podciągnięcia. Może tutaj jest problem?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz co do mnie to teraz pnd siłowe nie interesuje mnie podoba mi się technicznie.
A co do naszego młodego kolegi to zauważ mamy dobrą zasadę nie dawać sobie wciskać kitów czy tu czy na innych forach i ludzie jak się ich przyciśnie o pokazanie dowodu na filmiku w większości wymiękają.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-27 21:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wszystko się zgadza Marek, ale eeetam jak kolega obiecał filmik, to dotrzyma słowa. Zobaczysz jutro będzie i zwrucimy mu Honor.

Mnie techniczne podciąganie też korci, ale tylko na ilość, lecz szczeże boję się proby bo to jest szarpanie cialem i poźniej obawiam się tego żeby coś mi się nie urwalo w barnach, lub gdzie indziej.
Zrobię to naprawdę zrobię te techniczne podciąganie, bo już też mnie zaczyna to wkużać ,,Zobaczymy ile wyciągnę na maxa''. Do tej proby będzie potrzebna na pewno dobra rozgrzewka barków itd.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tym technicznym nie ma czego się obawiać,wrzucę Ci moją dzisiejszą próbę na zmęczonych mięśniach po treningu to zobaczysz że "nie taki diabeł straszny"




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-27 22:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
W tych pnd technicznych to są różne techniki - jedni podbijają kolanami, drudzy podbijają calymi nogami, inni całym ciałem, zobaczymy narazie robilem próby.

Jeszcze jedno z tym W-6 , bo już miesza mi się wszystko w glowie - przerwy muszą być pomiędzy seriami 10 sekund - prawda?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Co do W-6 to tak pisał Łukasz że 10s,ja nie lubię mierzyć przerw miedzy podejściami.Zauważyłeś że przy 13 pnd już miałem dość a zrobiłem jeszcze 10?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-po całym treningu te 23-powt. to bardzo dobry wynik.Musisz spróbować na świeżo-ciekawe ile by Ci poszło?

Mariusz-te "w" -to się robi właśnie z przerwami do 10-sek.Jak zrobisz w miarę poprawnie to jesteś Kozak :) Tylko zaczynasz od 6-ki i na niej kończysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Na razie nie mogę na świeżo bo zepsuję sobie drabinkę ale będę próbował po każdym treningu ile zrobię i ciekawe czy będzie poprawa,a gdy już odpuszczę drabinki z ewentualnego braku postępów to wtedy spróbuję na świeżo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wczoraj Marek widocznie puściłeś filmik, a ja napisalem post i wylączylem kompa. Za to dzisiaj oglądałem twoj filmik z technicznym podciąganiem po twoim treningu i powiem Ci że jednak dalej podtrzymuję to moje słowo że po treningu po krótkiej przerwie mamy rozgrzane stawy i mięśnie i dlatego mamy fajną formę. No super, super Marek, zaczynasz wracać do wielkiej formy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jutro po treningu też spróbuję pnd max technicznie.Tak patrzyłem na moją biblioteczkę z filmami i wiecie że w zeszłym roku kręciłem swój pierwszy film z muscle ups już 12 marca i aż wątpię czy w tym roku uda się tak wcześnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium