SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265301

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja filmik tamtego gośćia bardzo pozytywnie oceniam, bardzo fajnie parodiował, popisał się zdolnościami aktorskimi, ale nie tylko, koleś bardzo dobrze ćwiczy na drążu i świetnie wygląda, Ludzie poprostu zadroszczą humoru, pomyślowości i nie tylko, taka prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do Twojego filmiku to mięśnie brzucha trochę trzymają.Ja robiłem to ćwiczenie może kilka razy i ten wynik nie jest zły

W domu ćwiczysz tylko na takim drążku w futrynie?-czy masz jakiś szerszy?

Ja też kilka lat temu ćwiczyłem na takim w drzwiach,ale mnie wkurzało ograniczenie chwytu ze strony futryny i go wywaliłem...Teraz mam taki przykręcany do ściany i jest o niebo lepiej-chyba Ci go nawet pokazywałem na telefonie w pociągu.

Jeśli chodzi o ten "hardkorowy" filmik-to ocena jest kwestią gustu.Jeden powie że mu się podoba i użyje Twoich argumentów,natomiast drugi powie że to humor na siłę i wykorzystywanie popularności Burneiki a ogólne sama chęć kopiowania oryginału jest mało twórcza.Mi sam zamysł tego filmu"dupy nie urywa"-choć ten gość wygląda o.k. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix

W domu ćwiczysz tylko na takim drążku w futrynie?-czy masz jakiś szerszy?



niestety mam tylko taki wąski, futryny przeszkadzają a do tego skrzypi. :) bardzo niewygodnie jest mi na jedenj ręce się podciągać na nim bo się zawsze poobijam cały o te futrynny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dlatego teraz jesień-zima najlepiej jeszcze się trenuje sobota niedziela z rana, bo jest jeszcze w miarę jasno. A w tygodniu przyjdę przed trzecią do domu, zjem obiad , trochę dychnę i jest już czwarta. Po samym obiedzie też nie pojdę na drążek bo jeszcze obiad nie przetrawiony, dlatego jak idę trenować to jest juz ciemno 17 - 18 godz. No niestety , zaczynam trening po ciemku i tylko mogę robić samo podciąganie i Muscle upy , bo na ewolucje to tylko jak już mowilem zostaje sobota i niedziela. Reszta treningu to już na siłce na wyciągu itd; na przykład wyciskanie na ławce, lub inne.

Za pewne w następnym roku od wiosny będę kontynuował filmiki z wymyślnymi filmikami na drążku żeby dalej zachęcać ludzi do treningow na drążku - u mnie macie to jak w banku, oczywiście też bardzo liczę na was , bardzo mi się podobają Amerykanie, Ruscy w filmach na drążkach - oni są jak jedna wspulnota - zakladają blogi, fora i jakoś się świetnie roaumieją gdy razem trenują , są świetni.
Nawet ostatnio był zlot drążkowcow u ruskich, nawet byli tam Amerykanie - zarypiste pokazy odpierdzielali - jak znajdę te filmiki to wam pokażę ten zlot.

Mateusz - z tą poziomką nie jest tak najgorzej - no fakt lecą Ci trochę nogi z poziomki w dół, ale, ale, ale to nic straconego bo zaczelo mi się podobać i musisz zrobić w tym ćwiczeniu jedną bardzo ważną sprawę - NIE TRZYMAJ TYLKO NÓG W POZIOMCE SAMYMI MIĘŚNIAMI BRZUCHA, MUSISZ TEŻ TRZYMAĆ JE TEŻ MIĘŚNIAMI DOLNYCH PLECóW. Napręz przy podciąganiu dolne plecy i trochę mięśnie brzucha - sam musisz to wyczuć, a zobaczysz jak za chwilę zrobisz 15x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506

Mateusz - z tą poziomką nie jest tak najgorzej - no fakt lecą Ci trochę nogi z poziomki w dół, ale, ale, ale to nic straconego bo zaczelo mi się podobać i musisz zrobić w tym ćwiczeniu jedną bardzo ważną sprawę - NIE TRZYMAJ TYLKO NÓG W POZIOMCE SAMYMI MIĘŚNIAMI BRZUCHA, MUSISZ TEŻ TRZYMAĆ JE TEŻ MIĘŚNIAMI DOLNYCH PLECóW. Napręz przy podciąganiu dolne plecy i trochę mięśnie brzucha - sam musisz to wyczuć, a zobaczysz jak za chwilę zrobisz 15x.


tak naprawde to mięsnie brzucha nie istnieja, a wszystko to co na filmiku opierało się własnię na dolnych mięśniach pleców ;) tu nie chodzi o ilośc bo tyle co jest to akurat seria, chce to ładnie technicznie robić, będe wam postępy podsyłał w filmikach, kolejny pewnie będzie jutro :)

u nas póki jeszcze drążek się tak bardzo nie rozwinął to podejrzewam że jedynymi zlotami drążkowców będą tymczasowo tylko zawody, dobrze że i taką możliwośc mamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No i to jest jazda.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten też jest dobry.






Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Jaruś wymyki też Ci idą.
http://www.youtube.com/user/jarek2806#p/u/12/508S1vZX-Ho 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506


Może i idą ale nie robiłem ich od sierpnia
Mięśnie brzucha i pleców mam dość dobrze wyrobione, a że w tym ćwiczeniu są bardzo przydatne, więc wymyki nie stanowią dla mnie większego wyzwania. Po 20 to bardziej mnie ręce bolą niż brzuch

Może o to ci chodziło: Bar-barians in Dnepropetrovsk 2011




Robić muscle-ups jak Zakaveli moje marzenie[pewnie nie tylko]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jarek - właśnie mi o to chodziło u tych ruskich, oni tam mieli chyba nawet cztery odcinki.
Tam Zakaveli też był i jego bardzo też lubię, jest super.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium