SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
no to niech prezes do nastepnej niedzieli wymyślą kolejny konkurs :)

Właśnie myślę - za chwilę się odezwię.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4073
Witam wszystkich.
Może zaproponuje coś:
- zwis na jednej rece (trudniejsza wersja poprzedniego konkursu)
- zwis na jednej rece z mozliwoscia zmiany reki, choc wydaje mi sie ze moze to byc bardzo dluga konkurencja jesli nie nawet konkurencja w nieskonczonosc :P - odpada
- zwis na konkretnej liczbie palców ^^ ewentualnie na jednym każdej dłoni ^^
nie wiem, takie luzne propozycje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
.........................Kolejny konkurs.................................
..........,,15 podciągnięć siłowych w jak NAJDŁUŻSZYM czasie''...........
Jutro nakręcę film INTRO- pokazowy.

Zaczynamy od powieszenia się na drążku na wyprostowanych rękach i zaczynamy liczenie czasowe sygnalizując głową ,,kiwnięciem na dół''.
Gdy już będziemy kończyć ,, maraton'' wisimy na wyprostowanych rękach i znów sygnalizujemy kiwnięciem głową ,,na dół,, - koniec liczenia czasu.
Można zrobić szybciej 15 siłowych i później tylko wisieć, albo jak kto uważa , np; na początku wisieć, a później zrobić 15 siłowych.
Nogi na drążku muszą być złączone, a w przypadku drążka domowego zgięte w kolanach, ale muszą być złączone.
Chwyt nachwytem dowolny. - rozstaw nie gra roli.
Można ruszać chwyt, odrywać, przekładać.
Zakaz robienia dodatkowych wygibasów.
Zakaz podbijania kolanami - ma być czysto siłowo.
Filmy przesyłać do następnej Niedzieli.
15 podciągnięć siłowych myślę że będzie akurat w jak najdłuższym czasie zamiast wygibasów na drążku.
O czymś zapomniaŁem - to nie wiem.
Pytania kierować do PREZESA.


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-15 20:59:48

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
kuter_noga
Witam wszystkich.
Może zaproponuje coś:
- zwis na jednej rece (trudniejsza wersja poprzedniego konkursu)
- zwis na jednej rece z mozliwoscia zmiany reki, choc wydaje mi sie ze moze to byc bardzo dluga konkurencja jesli nie nawet konkurencja w nieskonczonosc :P - odpada
- zwis na konkretnej liczbie palców ^^ ewentualnie na jednym każdej dłoni ^^
nie wiem, takie luzne propozycje :P

kuter noga - Przed zbliżającymi się zawodami grozi to kontuzją - może to odpuścimy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4073
spoko, to tylko propozycje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Dzięki Mariusz pojadę nawet jakbym miał być ostatni:) chodzi mi przede wszystkim o to że technicznych byłem w stanie robić już 50 a siłowych nie zrobię prościutko 20 ,nie jestem przygotowany jeszcze do tych siłowyach:) Ale jadę bo to może być jedyny konkurs mój w tym roku w Międzyzdrojach może mnie nie być będę za granicą w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to może ja jako pierwszy jeszcze Mariusz przed Twoim demo do nowego konkursu,od razu piszę że nie jestem w stanie spełnić punktu regulaminu -"nogi złączone" i za słabo kiwnąłem głową na koniec próby


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-mocno kombinowany ten konkurs,ale ja też nagram dziś ten filmik. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
don773
Dzięki Mariusz pojadę nawet jakbym miał być ostatni:) chodzi mi przede wszystkim o to że technicznych byłem w stanie robić już 50 a siłowych nie zrobię prościutko 20 ,nie jestem przygotowany jeszcze do tych siłowyach:) Ale jadę bo to może być jedyny konkurs mój w tym roku w Międzyzdrojach może mnie nie być będę za granicą w pracy.

Daniel - Ja wiem że człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć, bo i praca i dom, ale dobrze że jedziesz , bo później byś miał wyrzuty sumienia że nie pojechałeś, bo w sumie to jest nasz sport w którym w jakimś stopniu żyjemy. Spróbuj teraz wprowadzić w życie więcej treningów z podciągania siłowego, to będziesz przygotowany w sumie z technicznego podciągania no i z podciągania siłowego. Powodzenia i głowa do góry.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
WOW - Marek bracie przełamałeś jako pierwszy ten konkurs i super się zaprezentowałeś. Nie muszę już dawać INTRA , bo konkurs rozpoczełeś super.
Filmik zaliczony, bo w takich warunkach gdzie nie ma możliwości złączenia nóg, nogi muszą być w takiej właśnie pozyci, ale wykonanie wzorowe.
Teraz pytanie - czy nie mogłeś jeszcze trochę wisieć na drążku dłużej i dopiero po wiszeniu zasygnalizować głową że ,,już'' , byś miał dłuższy czas, czy ci już ręce puszczały?

Marek - 0, 47 sek. Jak byś chciał to powtórz filmik i na koniec wiś ile wlezie, będzie lepszy czas.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium