SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja już jestem po delikatnym,poświątecznym treningu.Przetestuje jednak taki plan który znalazłem w necie.Nie będą to już maksymalne serie jak zazwyczaj robiłem. Przerwy pomiędzy nimi też będą sporo krótsze.Dodatkowo będę je jeszcze skracał stopniowo z treningu na trening.Jak będę czuł progres,to polecę tym planem pewnie do wiosny.Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wpadliśmy z Mariuszem na pomysł stworzenia grupy na Facebooku
http://www.facebook.com/groups/317505684947383/
jeżeli podoba się Wam taki pomysł to zapraszam

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-28 20:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Witam tu wszystkich :) Siemka Łukix,Siemka Matkus Daniel pisze wybaczcie że dopiero teraz nie mam nic na swoje usprawiedliwienie:P praca robi swoje...mogłem napisać wcześniej ale jakoś nie miałem motywacji :)i jako świerzak tutaj nie będący w temacie wolałem przeczytać wasze posty zanim coś napisze jeśli chodzi o mnie to ćwiczę z 2 razy w tygodniu mimo to chyba zrobiłem jakieś małe postępy :)zapewne już widzieliście filmik ale jeśli nie to polecam

myślę że są to są na pewno dobre ćwiczenia które pomogą nam ilości podciągnięc.Co do filmiku
jarek2806 ta kobieta co miała rekord świata w podciąganiu rzuciła w jednej chwili wszystko dla drążku w tym pracę prawnika to się nazywa zapał :) Fajnie będzie się kiedyś znów zobaczyć na jakiś zawodach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Siemka Daniel.Już myślałem że się nie odezwiesz.Trenuj i wpadaj 5-maja do Pabianic.Będą fajne zawody:)

Co do Crystal to kobieta cyborg!:) Żeby w wieku 45-lat się tyle razy podciągać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Mam nadzieję że będę w Pabianicach:) a tam są dokładnie takie same zasady jak w Międzyzdrojach? z Kobiet jest najlepsza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja już przedyskutowałem z żonką urlop, czyli ja i ona zrobimy wszystko żeby mieć urlop na 4 sierpnia (sobota). Oczywiście zamierzam się pojawić na zawodach MP. Wszystkie sprawy załatwię tam na miejscu, nie będę wysylał żadnego formularza zgłoszeniowego FSSIU - tak mam zrobić?, jak mówicie?

Pozbierałem materiały z całego roku i zrobiłem filmik - jak wam się podoba?



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No, to Panowie , Koledzy po fachu z drążka !
W 2112 roku Życzę wam wszystkiego najlepszego wszystkiego co szczęściem się zwie , żebyście mieli dużo przyjaciół i was traktowano jako przyjaciela, życzę wam wspaniałych rekordów , a przede wszystkim Bardzo Wysokiej formy i zaparcia do treningów . Życzę wam , aby było jak najmniej kontuzji i powodzenia w startach na zawodach.

Z poważaniem -konik506- Mariusz Drochliński.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
No, to Panowie , Koledzy po fachu z drążka !
W 2112 roku Życzę wam wszystkiego najlepszego wszystkiego co szczęściem się zwie , żebyście mieli dużo przyjaciół i was traktowano jako przyjaciela, życzę wam wspaniałych rekordów , a przede wszystkim Bardzo Wysokiej formy i zaparcia do treningów . Życzę wam , aby było jak najmniej kontuzji i powodzenia w startach na zawodach.

Z poważaniem -konik506- Mariusz Drochliński.

Dzięki Mariusz i wzajemnie,aby w 2012 roku udało nam się zrobić jeszcze lepsze wyniki jak do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Dziękuje za piękne życzenia ja Tobie i wszystkim tu Życzę przed wszystkim zdrowia ,dobrej atmosfery rodzinnej cały rok i aby Nowy rok przyniósł wam jeszcze większą siłę i chęć do treningu tego wam życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj pierwszy trening w tym roku i niestety nie jest tak jakby się chciało na drążku siła w miejscu ponownie progresję w nachwycie skończyłem na 45x2 i 50x1,za to lepiej na poziomej i poręczach.
Kolejny filmik
http://www.youtube.com/user/drazekmarek?feature=mhee#p/u/0/EyK_c8tuvDI

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-01-05 16:09:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium