SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo mi się podoba ten MRGMONEY216,bo bardzo dokładnie robi swoje próby.Mi się te ćwiczenia na wstępnym zmęczeniu bardzo podobają i na pewno ich spróbuję.Muszę jeszcze eksperymentować z technikami które mogą poprawiać tą moją wytrzymałość.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-03-04 21:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz - Mi on też się podoba, bo wkłada w to serce i dokładność.

Nas też czeka praca i jeszcze raz praca, powoli do celu.
Ciekawi mnie jeszcze jak by podchwytem szły te Techniczne PND.

Nie wiem kiedy, ale też spróbuję tego podciągania na skraju wyczerpania - 20sekund.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no nie wiem jakby to poszło podchwytem.Tadeusz daje ładnie radę,więc i Ty też byś dał :) Ja mam problem w podchwycie z kontrolą pełnego wyprostu i dlatego pewnie nie będę się w to bawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-no nie wiem jakby to poszło podchwytem.Tadeusz daje ładnie radę,więc i Ty też byś dał :) Ja mam problem w podchwycie z kontrolą pełnego wyprostu i dlatego pewnie nie będę się w to bawił.

To jest wszystko do wypróbowania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzisiaj zupełnie lużny trening,bo ojciec szwagra postawił imieninową butelkę... :) Spróbowałem już dziś tego podbijania kolankami i nawet mi się podobało.Będą dalsze już bardziej wymagające próby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Dzisiaj zupełnie lużny trening,bo ojciec szwagra postawił imieninową butelkę... :) Spróbowałem już dziś tego podbijania kolankami i nawet mi się podobało.Będą dalsze już bardziej wymagające próby.

Dzisiaj też miałem luźny trening, tylko rozciągający, troche mięśnie brzucha i koniec. Jutro planuję całkowitą przerwę, bo stwierdzilem że ostatnio za dużo trenuję. Nawet chyba zrobię do końca tygodnia tą przerwę na całkowitą regenerację, a w sobotę zobaczę czy są jakieś postępy. Nie mam w sumie zakwasów, ale myślę że mam już organizm trochę przemęczony.

Łukasz dawaj z tymi kolanami, bo tego w życiu my nie próbowali i może też w jakimś sensie poprawi nasze podciąganie.
Tylko zauważyłem ze już po takich wyczynówkach już organizm sie wolniej regeneruje.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-03-05 21:47:22

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co sadzicie o technice tego podciągania? gosciu uznaje sie za znawce tematu drązka ,wiec pytam tutaj,bo moim zdaniem tacy ludzie jak drazek i konik nie dosc ,ze robia to lepiej technicznie to moim skromnym zdaniem tez lepiej sie znaja





chodzi mi glownie o koncowke filmu z tymi 40kg

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-03-06 10:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acha 2 dni temu poszlo 30 pompek na poreczach z waga ciala 121kg ,powalcze jeszcze troche tak do 40p ,ale moze byc ciezko wiem :( filmu nie zrobilem ,bo kabel do aparatu posialem ,ale obiecuje na 100% ,ze filmik tez bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wracajac do filmiku -ile mozna powtorzen zaliczyc na tych 40kg ,moim skromnym zdaniem gora 2p reszta to hustawka jakas i to niepełna ,a gosc mi wyjezdza ze to podciaganie techniczne he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chunga-jeśli chodzi o moje zdanie,to koleś szału nie robi :) Z 30-kg-dociągnięte 3-powt. a z 40-kg.-moim zdaniem 1-powt....Ja bym zdecydowanie zastosował trochę szerszy nachwyt. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium