SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Ja do Międzyzdrojów mam 550km i dałem spokojnie radę.Trochę się wymęczyliśmy z Matkusem przez te 12-godzin w pociągu,ale poznaliśmy fajną ekipę budowlańców i było miło Jakbyśmy chcieli to byśmy wyszli sztywni z tego pociągu,ale jako sportowcy musieliśmy odmówićMatkus a Ty masz jakiś kontakt z tym Danielem z Poznania co z nami wracał?Ciekawe jak tam u Niego forma i czy się gdzieś w przyszłym roku pojawi?




tak mam kontak do Daniela, mówi że ćwiczy, nawet proponowalem mu żeby zaglądał tu na forum ale mu się chyba nie chce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tylko jak to właściwie jest
Słyszałem że są kwalifikacje , że trzeba się podciągnąć 20x - gdzie i kiedy?
Ze trzeba się zapisać na MP, ja nie wiem jak do tego się zabrać i nie wiem jak to ogarnąć.

Ja tylko w tym roku nad morzem w Mrzeżynie zalapalem się na konkurs plaży w pompkach zwykłych, ale na tych podstawkach, startowało (jakoś 14 osób) już dokładnie nie pamiętam, zajełem 2-gie miejsce i dostałem karnet na dwie osoby na siłownie , solarium i skłosza. A teraz przez dwa lata mają całkowicie remontować Mrzeżyno, to urlop z rodzinką zamierzam właśnie spędzić w Międzyzdrojach.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-17 21:41:17

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-17 21:42:27

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
rekord swiata faktycznie imponujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik506-co do kwalifikacji i zapisów to wszystko da się ogarnąć na miejscu.

W tym roku w Międzyzdrojach były kwalifikacje na 30-min. przed turniejem głównym.Trzeba było wykonać 15-powt.-czyli ogólnie śmiech...Pierwsza 6-ka z Pucharu Polski z Ustronia Morskiego była z tych kwalifikacji zwolniona-czyli m.in. ja Każdy mógł w nich wystartować tak dla rozgrzewki.Było kilka osób których nie było na PP i nie brali udziału w kwalifikacjach i tez zostali dopuszczeni do turnieju.Więc ogólnie z tym jest luzik:)

Jeśli chodzi o zapisy to pierwszy drogą mailową.Informacje na FSSIU.com i na miejscu w Międzyzdrojach przy odpowiednim stoisku który znajduje się najdalej 50-100 od sceny głównej. To by było wszystko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Konik506-co do kwalifikacji i zapisów to wszystko da się ogarnąć na miejscu.

W tym roku w Międzyzdrojach były kwalifikacje na 30-min. przed turniejem głównym.Trzeba było wykonać 15-powt.-czyli ogólnie śmiech...Pierwsza 6-ka z Pucharu Polski z Ustronia Morskiego była z tych kwalifikacji zwolniona-czyli m.in. ja Każdy mógł w nich wystartować tak dla rozgrzewki.Było kilka osób których nie było na PP i nie brali udziału w kwalifikacjach i tez zostali dopuszczeni do turnieju.Więc ogólnie z tym jest luzik:)

Jeśli chodzi o zapisy to pierwszy drogą mailową.Informacje na FSSIU.com i na miejscu w Międzyzdrojach przy odpowiednim stoisku który znajduje się najdalej 50-100 od sceny głównej. To by było wszystko:)

Teraz już wszystko wiem - Pozostaje tylko trenować no i jechać .
Ciekaw jestem czy byli tacy zawodnicy co odpadali z kwalifikacji ??

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
O ile pamiętam to 2-odpadło.Jeszcze dwóch brało udział w turnieju głównym bez eliminacji i też nie dali rady wykonać 15-powt.Czyli ogólnie może wystartować każdy i to jest fajne:)Chociaż może w przyszłym roku kwalifikacje będą bardziej restrykcyjne,ale to pewnie będzie zależeć od liczby chętnych uczestników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
OK' Lukix - wszystko rozumiem.
Dzisiaj byłem na treningu i postanowiłem nagrać rozgrzewkę - czyli burpee-puul-up 50x Później po odpoczynku robilem podciąganie nachwytem - tak jak wyżej opisałem swój plan treningowy.
Później wrzuce ten filmik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to fajnie.Zobaczę jak Ty to wykonujesz i spróbuje tego na moim czwartkowym treningu. Ja jutro nagram i wrzucę swoją serię przybloków z treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
No to fajnie.Zobaczę jak Ty to wykonujesz i spróbuje tego na moim czwartkowym treningu. Ja jutro nagram i wrzucę swoją serię przybloków z treningu.

No nie wiem czy mi już się w głowie pierdzieli po dzisiejszym dosyć mocnym treningu, ale ja naliczyłem 60 burpee-pull-ups (pompka+podciągnięcie), z resztą przejżysz sam. Starałem się trzymać jedno tempo od początku do końca - no nie wiem jak to wyszło??

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja też zrobie dziś 50 burpee-pull-ups
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium