SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Już tez nie mogę się doczekać na tych najlepszych. A najbardziej ciał bym jeszcze zobaczyć Zefa, tunafisha, rambojaz, ether .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-a któryś z wymienionych przez Ciebie oprócz Tunafisha62 zgłosił chęć udziału w zawodach? Czy tylko są zaproszeni?

Co do Twojego pomysłu spróbowania sił i rywalizacji na wymagania,to też fajna sprawa. Ja bym chętnie się pobawił,ale problem z miejscem do muscli i poręczy obok siebie raczej mnie dyskwalifikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
więc wklej tam link do naszego i zaproś go tutaj bo ja nie chcę pisać na tamtym wątku.
dlaczego??? dlatego ,ze ja go założyłem ? ,przeciez mozesz pisac i tu i tu

tam dziadkom Twoje porady tez be się przydały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynam Twój program ; napisze jak idzie
bede robił tak;
1 dzien- twoj program ,tzn. wyciag do klatki w 3p progresem i drążek
2.dzien-wszystkie pozostałe grupy miesniowe(psedo FBW),bez najszerszych oczywiscie
3.dzien -wolne
i od początku.........

w 1 dzien trenuje sam ,do drugiego dnia mam dwóch partnerow treningowych z ktorymi bede robił moje pseudo FBW,zobaczymy jak pojdzie ???
Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-31 21:31:39

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-31 21:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kolejny filmik.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Obserwuję ten wątek https://www.sfd.pl/trening_na_drązku_i_poręczach-t786897.html i cały dział "senior + 35" od jakiegoś czasu i nie chcę tam pisać ze względu na dwóch moderatorów tamtego działu.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-01 10:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to masz racje akurat tutaj ,ale ok ,nie bedziem tu spamowac

a tak przy okazji -ile masz rekord na poreczach bez obc??? Pamietam ,ze cos ponad 30p ,ale dokladnie nie

chce dojsc do Twojego wyniku ,oczywiscie jak sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mocny Gość.Szybszy o 10-sek. :)

He, he Lukasz - z początku miał być ten filmik tylko taki sam jak Piotra Bodziocha i nie przykladalem do tego serca , bo dla mnie on jest prosty. Teraz przerodzil się ten film jako wzór dla chłopakow z Faceboka i kto podoła i stawi czola temu filmikowi. Czyli z niczego zrobilo się coś z nienacka. Mało tego to jakiś rusek wezwal mnie na pojedynek i wypisuje mi na skrzynkę odbiorczą żebym stawił czoła teraz jego filmikowi i w ten sposob się wszystko zaczelo.

Oto filmik Ruskiego.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-z tym Ruskim,to już się żarty kończą!Super tempo.Koleś górna półka :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium