SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja ostatnimi czasy na szczęście nie mam problemów z łokciami.Czasami lekko poczuję przednią głowę lewego barku i lewy piersiowy czasami da o sobie znać:) Coś mam chyba problem z symetrią..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Qrde zaciekawił mnie ten filmik, muszę ja popróbować z dwudziechą he, he.
Marek, mialeś inny aparat, czy tylko w innym koncie inne oświetlenie?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Raczej nie mam problemów z łokciami no ale dzisiaj wyjątkowo poszedłem na maksa i zrobiłem jeszcze 4 serie ciężarami większymi niż ostatnio oczywiście w każdej dokładając po 2,5 kg więcej może nic by mi nie było no ale nie byłbym sobą gdybym jeszcze nie zrobił dwóch innych ćwiczeń na dobitkę i to może przeważyło.Mariusz ogólnie to na tej siłce oświetlenie jest kiepskie i krążki muszę odwracać do okna aby było widać ich wagę i oprócz tego w domu jeszcze przy obróbce maksymalnie rozjaśniam film.Tematem wątku jest podciąganie więc obiecuję nie robić za często spamu z poręczami choć to też dwa drążki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Przy normalnym pnd nigdy nie miałem problemów z łokciami nawet przy dużym obciążeniu...

Ze 3lata wstecz gdy zabierałem się za podciąganie na jednej ręce to z własnej niewiedzy[głupoty] nabawiłem się zapalenia ściągna przy łokciu[Elbow Tendonitis]. Nieprzygotowany puszczałem drążek jedną ręką starająć się opuszczać na drugiej co przy braku siły okazało się niezbyt dobrym pomysłem...za szybko spadłem i naderwałem coś w łokciu. Na szczęście przy elbow tend. wystarczy przerwać ćwiczenia i sam się zregeneruje po jakimś czasie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na oficjalnej stronie organizatora pojawił się harmonogram 9-Festiwalu Siły Sprawności i Urody.

1-sierpnia 2012r.-Ustronie Morskie /środa...??/
3-5-sierpnia 2012r,-Międzyzdroje /piątek-niedziela/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Na oficjalnej stronie organizatora pojawił się harmonogram 9-Festiwalu Siły Sprawności i Urody.

1-sierpnia 2012r.-Ustronie Morskie /środa...??/
3-5-sierpnia 2012r,-Międzyzdroje /piątek-niedziela/


no to trzeba szykować forme :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No trzeba,trzeba

Dziwi mnie tylko ta środa..? To już nie mogli zrobić systemem niedziela,piątek-niedziela?-tak jak było w tym roku? Przecież tak odstęp między zawodami był bardzo krótki.Trochę lipa tak jechać prawie 1000km. w środę a potem za 3 dni tyle samo...

Co Ty Matkus na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
matkus pewnie standardowo pojawi się tylko w międzyzdrojach podejerzewam :) no krótka przerwa pomiedzy zawodami, pasowalo by jak już przyjechac tam na miejscu cos wynając żeby nie jeżdzić pociągiem w to i spowrotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Też tak pomyślałem żeby coś wynająć na miejscu w Ustroniu i jechać w niedzielę na zawody do Międzuzdrojów albo po zawodach w Ustroniu jechać do Międzyzdrojów i tam posiedzieć do niedzieli-bo pewnie wtedy będą zawody? Koszty by się jednak zrobiły spore a z Ustronia do Międzyzdrojów też jest przecież ze 200km..!

Trochę lipnie jest to ustawione.Moim zdaniem optymalnie by było jakby te zawody z Ustronia zostały przeniesione gdzieś na marzec-kwiecień do centrum Polski-powiedzmy Łódż-Warszawa Wtedy by były fajne odstępy między zawodami no i więcej ludzi z całej Polski pewnie by wpadło. Nie wierzę że komuś z południa Polski będzie się chciało jechać 1500km. w obie strony na zawody...i to w odstępie kilku dni!...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no zobaczymy jak to będzie, prawdopodobnie coś wynajme sobie przed zawodami w MIędzyzdrojach, podróż jest bardzo męcząca :) a nie ukrywam, że chciałbym odzyskać tytuł mistrza w 2012 :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-11-24 14:21:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium