SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
siemandero chopcy ostatnio myklem 40 -ci a zawody byly 18 .03 w rudzie slaskiej ( na slasku matkus :) chyba bali sie konkurecji bo czytalem tylko wyniki a pierwszy zrobil 36 byly medale dyplomy i odzywki :) pozdro chopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
acha i dzisiaj musialem kupic garnitur i pani w sklepie powiedziala mi ze mam za duze motyle ale sie usmialem ahahhahahah pozdro i drazek jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
raku ale w miedzyzdrojach z tego co filmik obejrzalem to nie zadne zawody tylko goscie co po 15 podciągnięc zrobili mnieli tam jakąs nagrode, mi chodziło o porządne zawody w podciąganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
kiedyś tam do was wpadne do ślaska na zawody w podciąganiu:)wolalbym gdzieś blizej ale nigdzie nie organizują w okolicy, kurcze ja mam do was ze 400 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
no i czym sie przejmujesz
bierzesz kumpla z fura i jedziesz
to jest tylko zycie ja bylem na stopa w norwegii wiec stary nie gadaj ze 400 kaemow to duzo . z tego co wiem to w okolicy czerwca w Sosnowcu mozemy sie zmierzyc . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
matkus ty obejżałes film z "zawodów dla publiczniści", poszukaj dalej to znajdziesz filmik gdzie sa bardziej zaawansowani zawodnicy. Na stronce po lewej stronie masz ikone FSSIU, wejdż w nia i włacz 3 cześć pt. "Miedzynarodowe mistrzostwa Polski w podciaganiu sie na drażku i miedzynarodowe zawody w wyciskaniu 24 kg odważnika", tam sa lepsze wyniki i zobaczysz jak to mniej wiecej wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
heh, siwula mnie mama mowi ze nie będzie mi kupowac nowych koszulek, bo nowe mam a to ze sie robia za male to moja sprawa .A tak wogóle to ja jestem z mazowsza. jak bede coś wiedział o jakis zawodach to oczywiscie dam znac, być może do czerwca odbęda się w Warszawie lub Łodzi ale to na razie pogłoski, bliżej nic nie wiem.
Fajny dowcip dzis usłyszałem:
Co to są mieszane uczucia?
To uczucia kiedy teściowa spada twoim samochodem w przepaść. Naraska ziomki.

p.s nie moge sie doczekać kiedy bede nosił 8XL bluzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
aha, zapomniałbym, matkus robisz np. 10 serii po 20 powtórzeń , a jakie robisz przerwy miedzy seriami ? tzn. ile trwają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
okolo 4 minuty przerwy przed kazda seia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ale na tych mistrzostwach FSSIU to się bujają na tym drązku, ja to technicznie robie (prosciutko), kazdy moze w takich zawodach wystapic?? i gdzie to sie mozna na to zapisac??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium