SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku. SOGI!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
Czy jest możliwe osiągnięcie takich rezultatów jak na tym filmiku: http://www.maxior.pl/film/118355/Niesamowity_trening_na_drazku
ćwicząc tylko na drążku?? Czy ten gościu ćwiczył też na siłowni?

Zmieniony przez - every173 w dniu 2009-10-12 19:15:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Po pierwsze, to Murzyn. Oni mają genetyczne skłonności do uzyskiwania pięknej muskulatury.
Po drugie, nie wydaje mi się, że chłopak ograniczył się wyłącznie do okupowania placu zabaw, czy co to tam jest. Swoje żelastwo na siłowni przewalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Tez mi sie wydaje ze genetyka ma duze znaczenie, ale nie chce mi sie wierzyc ze same cwiczenie na drazku tu wystarczy.
To z reszta widac po muskulaturze, silownia byla i to tyle, ze normalny czlowiek nie jest w stanie tego udzwignac.
Biorac pod uwage twoj wzrost (180cm) moze byc ciezko uzyskac takie efekty. Jestes bialas, wiec geny sie do tego gorzej nadaja.

Ja tez bym tak chcial skakac po poreczach.
Pewnie sie nie uda ale sprobowac mozna.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-10-13 16:26:00

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 985
hmmm a więc... Hannibal urodził się i żyje w Ghetto (murzyńska dzielnica biedy) i nie wydaje mi się że miał kase na siłke a nawet gdyby miał to jakby wlazl tam i zobaczył by go ktos z wrogiego gangu to by dostał "kulkę"... jest dużo filmików z białymi którzy tak się podciągają, wystarczy duża determinacja i wiara w sukces a napewno coś osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
przecież gimnastycy robią podobne rzeczy, a gimanstycy to w większości białasy (jak nie wszyscy)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

Jakie treningi poprawią silę strzału i sprint w piłce nożnej ??

WHEY premium