SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak pisałem filmik nakręcony wczoraj a dziś wrzucony i nie mam już więcej możliwości bo siłka w niedzielę zamknięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-możesz spróbować w domu na drążku rozporowym-jak masz.Ja dziś robię też ostatnią próbę.Chcę jeszcze dołożyć kilka sekund-może się uda :)Jeśli się nie uda,to wrzucę filmik z piątku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rozporowy pisałem już kiedyś że zdemontowałem bo obsuwał mi się i było niebezpiecznie,ale nawet gdybym go miał to i tak nie kręciłbym bo po południu idę do pracy a do południa nie robię treningów ani żadnych prób bo z doświadczenia wiem że nie mam siły i częściej zdarzały mi się kontuzje w tych godzinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Rozumiem Marek.Ja mam taki drążek rozporowy,że mogę się na nim podciągać z 30 kg. i będzie ok. :) Kiedyś tak robiłem.Trochę futryna skrzypiała,ale wszyscy wychodzili cali i zdrowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Prawidłowy film. Jest poprawa czasowa.
*Zaliczone* - 1.18s.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Moja 3 Próba.
Lewa ręka mi prawie puściła przy podciągnięciu, ale wybrnełem z sytuacji i to już jest najlepszy mój czas.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Niech się na mnie NIE obraża PREZES KONKURSU,ale filmik moim zdaniem nie jest do zaliczenia.W 1:55 na filmiku straciłeś kompletnie chwyt lewą ręką i go poprawiłeś. Miało nie być poprawiania chwytu,bo z poprawą,to każdy by zrobił lepszy czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
robilem te 15 powtórzeń wyszło mi 1,30, ale żle się nagrało, nie wiem czy dziś jeszcze mi starczy sił nagrać bo mam troche inny trening :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-22 13:34:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
konik506
.........................Kolejny konkurs.................................
..........,,15 podciągnięć siłowych w jak NAJDŁUŻSZYM czasie''...........
Jutro nakręcę film INTRO- pokazowy.

Zaczynamy od powieszenia się na drążku na wyprostowanych rękach i zaczynamy liczenie czasowe sygnalizując głową ,,kiwnięciem na dół''.
Gdy już będziemy kończyć ,, maraton'' wisimy na wyprostowanych rękach i znów sygnalizujemy kiwnięciem głową ,,na dół,, - koniec liczenia czasu.
Można zrobić szybciej 15 siłowych i później tylko wisieć, albo jak kto uważa , np; na początku wisieć, a później zrobić 15 siłowych.
Nogi na drążku muszą być złączone, a w przypadku drążka domowego zgięte w kolanach, ale muszą być złączone.
Chwyt nachwytem dowolny. - rozstaw nie gra roli.
Można ruszać chwyt, odrywać, przekładać.
Zakaz robienia dodatkowych wygibasów.
Zakaz podbijania kolanami - ma być czysto siłowo.
Filmy przesyłać do następnej Niedzieli.
15 podciągnięć siłowych myślę że będzie akurat w jak najdłuższym czasie zamiast wygibasów na drążku.
O czymś zapomniaŁem - to nie wiem.
Pytania kierować do PREZESA.


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-15 20:59:48


Lukasz , ja się nie gniewam - po to jesteśmy żeby sobie podpowiadać.


Tylko kurde trochę się nie zrozumieliśmy z tym konkursem, bo ja napisałem w regulaminie ze można ruszać i zmieniać chwyt. Ale jak już robiliśmy bez zmiany chwytu to niech mój drugi filmik zostanie z 1.51s..

Tylko zerknij na te słowa z regulaminu.
Można ruszać chwyt, odrywać, przekładać.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-22 16:04:12

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Dałem taki trening dzisiaj:



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium