SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265201

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to ja też w takim razie pochodzę z Syberii-u mnie temperatura za oknem podobna :)

Czasu mało,ale na tym to polega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No co do temperatury to wszędzie teraz taka ale my nie tacy zahartowani jak Mariusz :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-03 21:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
He, he - damy radę, bo kurde mam aż cztery zaległe filmiki do nagrania i na pewno się nie poddam i coś jutro nakręcę. Ciul z mrozami.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Moim zdaniem będzie dla mnie najgorszy ten 100/50, bo tutaj nie można sobie pozwolić nawet na najkrótszy odpoczynek. Ja bym też chcial raz kurde zobaczyć Marka w takim filmiku 100/50, Marek zrob to dla mnie ten jedyny raz. Wiem że Łukasz , Jaruś na pewno coś nakręcą, bo czuje to w moczu i czekają na mój filmik, bo wiedzą że ja wariat i wstawię pierwszy, będą mieli za to lepszą motywację he, he..
Tylko Marek nie mow mi że nie lubisz się męczyć, bo już to znam i wiem że byś byl dobry w tym 100/50.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz niestety ja takich sprawdzianów nie potrafię pogodzić z moimi priorytetami i szczerze nie chcę.W poniedziałki mam zawsze próbę na setce na poziomej,drążek progresją do 50kg i poręcze też na maksa więc nie ma miejsca w tygodniu na dodatkowe przemęczanie się bo nie zdążyłbym się zregenerować.Z resztą napisałem że w teście 50 i 100 w 5 min. byłoby dla mnie niewykonalne robienie każdego powtórzenia w 2 sekundy.Przyjmij więc jako moją dotychczasową specjalizację poręcze z obciążeniem i nie namawiaj mnie do innych sprawdzianów bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-04 09:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ale Ty jesteś....

Mariusz-Ja teraz pracuję nad wytrzymałością i taka próba 50/100 nie koliduje z moimi priorytetami.Powinienem więc coś wrzucić do końca lutego.Teraz walczę z W-6 Workout,ale nie jest łatwo.Z pomocą nóg i ciała,to bym zrobił,ale chcę siłowo na prościutkich nogach :) Jak mi się nie uda w najbliższym tygodniu,to najwyżej pokaże Wam moje W-5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No niestety nie jestem taki młody jak Wy i nie mam energii na wszystko a jak lecę siłowo to nie mogę przemęczać się w czym innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - to jest taki sport ,że im człowiek starszy tym lepszy. Tobie się po prostu nie chce i tłumaczysz się planem, regeneracją itd; W pompkach jesteś można powiedzieć na wysokim poziomie i tak samo na drążku, a więc zrób to ostatni raz dla mnie i nie wal w ,,---a''. Kiedyś lubiłeś takie zabawki , a teraz wrosłeś się w te ,,Poręcze'' i kurde nie można Cię oderwać. Ty nie dobry Marku ..... he,he.
Kojarzy mi się ostatnie twoje wrośnięcie w pompki - też Cię nie można było oderwać, ale jakoś dawałeś radę i nie przeszkadzała Ci męczarnia robiąc jednorazowo prawie 100 pompek.
Mówisz że chodzi Ci też o to, że nie zrobisz 100/50 w 5min, kurde ja też nie zrobię , ale tu chodzi o to żeby zrobić w jak najkrutszym czasie, a więc zrób,zrób, zrob.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
Witam panowie, przeczytałem niemal cały wątek od początku, jako fan podciągania na drążku od dziecka, no może parę stron przeskoczyłem.
Wiem, że już były takie pytania, ale pomyślałem, że by dobrze było wpisać, czym się kierujecie w swoim treningu, czy macie może jakieś metody na dojście do dużej liczby powtórek.
Nie chodzi mi o to, żebyście czegoś mnie nauczyli, ale raczej taką burze mózgów, moze podsunie to nam jakiś nowy pomysł.
Ja ogólnie mogę zacząć od prostszych metod:
- smarowanie gwintów i tym podobne (jedno podciągnięcie przy każdym przejściu drzwi, w których jest drążek) - prosta metoda, ale raczej nie dla osób, które lubią mieć każdą serię zaplanowaną
- ogólna objętość treningu, zwiększana co trening, np. dzisiaj padło 100 podciągnięć, pojutrze robię w treningu minimum 101.
- progresje i regresje "W" i "M"

Jakie dalej propozycje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium