SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Matkus-co do tego czy pokonasz Tadeusza w podciąganiu wytrzymałościowym to wszystko zależy od Ciebie.Jak będzie dozwolone podbijanie to będziesz się musiał do tego dostosować a jak nie to Twoje szanse bardzo wzrastają.Jeśli chodzi o podciąganie z obciążeniem to jestem spokojny

Konik506-co do tego konkursu burpee-pull-up,to można spróbować.Tylko tak z marszu to będzie można ducha wyzionąć.. Trzeba najpierw trochę pobiegać albo pojeżdzić na rowerze.Ja to trochę w ostatnich tygodniach zaniedbałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506

Czy pobijesz Tadzia??? No jasne że tak. Widząc co ty wyprawiasz w podciąganiu to wszystkiego można się po tobie spodziewać , chociaż podciąganie na drążku to jest taki sport że człowiek, czym starszy tym lepszy.


bardzo bym chciał:) ale obawiam się że nic z tego nie będzie, ja robie postępy, ale podejrzewam że Pan Tadeusz także :) powinniśmy zakłady przyjmować nielegalne na to kto będzie lepszy od kogoś i kto zwycieżcy a kto przegra i takie tam xD ja osobiście mogę postawić pol litra % ,że znajde się na podium :):)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-12-07 22:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Matkus nie wiem czy czytałeś komenatrze pod tym filmikiem który wrzucił wcześniej Konik 506.Jak nie to poczytaj.Tadeusz pisze od kiedy zaczyna regularnie trenować i dlaczego tak mało się podciąga z obciążeniem.Pisze też o swoim rekordzie z 24kg.Posty wymienia też Wiewór.Pisze że też coś zabiera się za obciążenie i ma fajne rekordy.Chce nawet coś nakręcić.Fajnie jakby to zrobił-to może miałbyś konkurenta



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Matkus nie wiem czy czytałeś komenatrze pod tym filmikiem który wrzucił wcześniej Konik 506.Jak nie to poczytaj.Tadeusz pisze od kiedy zaczyna regularnie trenować i dlaczego tak mało się podciąga z obciążeniem.Pisze też o swoim rekordzie z 24kg.Posty wymienia też Wiewór.Pisze że też coś zabiera się za obciążenie i ma fajne rekordy.Chce nawet coś nakręcić.Fajnie jakby to zrobił-to może miałbyś konkurenta




no napewno, Wi9wior jest mocny, pogadam z nim może nagra coś z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Pan Tadzik jest dobry w podciąganiu , a szczególnie podchwytem , ale niestety szybko łapią go kontuzje i stąd ten słaby wynik.
Ale ja jednak jestem w dalszym ciągu innego zdania, a moje zdanie jest takie - że przy ciężarze nie podbija kolan i twierdzę że to jest jego oryginalny rekord z tą szóstką.
Ciekawi mnie też, jak u niego wychodzi podciąganie nachwytem, ale na pewno jest słabszy, bo by coś zaprezentował.

Jeżeli chodzi o ,,Wiewiura'' to myślę że jest dobry, a raczej bardzo dobry, ale z tego co widzę to często obiecuje filmiki takie jak np; walnie rekord w Musclach, czy podciąganie z większymi ciężarami. Kurde tylko że, te obiecanki czytam już chyba ponad rok i NIC.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik506-Co do Tadeusz to oczywiście że jest dobry podchwytem:)Też myślę ze jest pewnie słabszy w nachwycie,bo jakby był lepszy to by się tak podciągał.Co do tego wyniku 21-powt. z 6kg to sam napisał że tyle mu się udało co widać na filmie-czyli jest to Jego maks.Ja może zrobię kilka więcej,ale nie tak ładnie technicznie-broda nie tak wysoko i przy kilku ostatnich powtórzeniach troszkę mi nogi idą do góry

Wiewióra nie znam,ale koleś na tych swoich filmach jest mocny.Ma spore możliwości.Z tymi swoimi rekordami to tak może "podgrzewa atmosferę"

Matkus miał dzisiaj bić 18-powt. z 30kg..? Pewnie znowu nas zmasakruje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
W końcu znalazłem tego gościa - on też ma dobre filmy.







Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No i ten Rusek też jest świetny.

http://www.youtube.com/user/VladisGRUTAS?feature=g-u#p/u/30/BYcpMZ6PvCc

http://www.youtube.com/user/VladisGRUTAS?feature=g-u#p/u/41/LN1tdKC-Rrk 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No kolesie bardzo mocni.Trzeba jeszcze "troszkę" poćwiczyć i będziemy lepsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
niestety, kamerzyste miałem dobrego, ale rekord się dziś nie udał, stawy widocznie do końca nie odpoczeły, bo odczuwałem niewielki ból w łokciach, jestem bardzo rozczarowany, no cóż takie życie, następne podejście może w sobote, a jak nie to dopiero we wtorek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium