SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Paczcie przelożył rękę i co teraz? - nie powinno być zaliczone 31x.





Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-01-28 13:54:35

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
lukix
Mariusz-ja Ci wierzę :) Widziałeś wymagania na stronie Bar-Barians ?

5-muscli,45-dipsów,25-podciągnięć i 55-pompek i 5-muscli-wszystko w 6-min...to już jest makabra Takie coś też robisz na rozgrzewce? :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-01-28 09:44:08

Łukasz te powyższe wymagania to są najnowsze.
A njpierw były takie
40- Dipsów, 20 pull up, 50 pompek, 5 Muscli. To już jest masakra.
Na razie ja chcę zrobić tak - oczywiście w 5min.
5 Muscli, 30 dipsów, 15 pull up, 40 pompek, 5 Muscli- to dla nas HE , HE Polaków jest trudne...


Co do bar-barian requirements to rzeczywiście są dość wyśrubowane.
Jednak te wcześniejsze to bez większego problemu w tamtym roku robiłem w niecałe 5minut[Ale pewnie by się ktoś doczepił czy były to całkiem poprawne powtórzenia, nie wiem bo nie nagrywałem się].

W najbliższym czasie chciałbym sie zmierzyć z nowymi wymaganiami, ale oprócz siły i wytrzymałośći mam jeszcze problem natury technicznej [nie zrobię muscle-upsów w futrynie, a na dworze nie mam drążka i poręczy do dipsów koło siebie]. Więc narazie muszę próbwać zamiast muscle-upsów normalne podciąganie lub coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-mi się wydaje że też takie próby z poprawą chwytu nie powinny być zaliczane,ale był już taki przypadek i Tunafish zaliczał takie powtórzenia.Więc tu pewnie będzie podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-mi się wydaje że też takie próby z poprawą chwytu nie powinny być zaliczane,ale był już taki przypadek i Tunafish zaliczał takie powtórzenia.Więc tu pewnie będzie podobnie.

No przecież w regulaminie jasno i wyraźnie jest że nie wolno przesówać,ani odrywać rąk, nawet w jednym filmie nie zaliczyli jednemu kilku podciągnięć, no nie wiem zobaczymy.

Jest jeszcze lepszy klasyk niż Zakaweli(chociaż to klasyk}, jego wykonywanie ćwiczeń jest też rewelacyjne. Zobaczcie jego podciaganie,aż prawie do klaty, pompki itd.;.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Bardzo fajny filmik.Ja też lubię Tunafisha62 i jestem bardzo ciekawy Jego występu w zawodach Fitstream. Głupio by było jakby się nie załapał na pudło ...

Ciekawe czy Mateusz,Jarek i Daniel coś nagrają?



Miałem nie nagrywać w futrynie, ale Łukasz już się niecierpliwi więc wrzuciłem dziś filmik. Wcześniej jeździłem na rowerze i trochę się zmachałem, ale wyszło 25powtórzeń... Przerabiałem format video i porąbało dźwięk [jak mówię sekunda to słychać nie wtedy kiedy potrzeba, ale to i tak nie na konkurs]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-no to "prawie" zaspokoiłeś moją niecierpliwość :) Fajny filmik.Ciekawe ile byś zrobił na zupełnie prostych nogach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Teraz niecierpliwię się na filmy Mateusza i Daniela :)

Jarek-a Ty też podciągasz się tylko w domu czy chodzisz czasami na siłownię?

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-01-28 18:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zobaczcie co kilka dni zapisuje się ktoś nowy na pobij-rekord
http://www.pobij-rekord.pl
a nikt nie wysyła filmików,zastanawiam się dlaczego?
Wiem że są lepsi w Polsce od nas już zapisanych ale z sobie wiadomych powodów nie chcą się w to bawić,więc kto się u licha zapisuje? i czy nasze wyniki są dla nich zbyt wysokie? Po co się rejestrować jeżeli nie chce się rywalizować?
My wiadomo dlaczego nie wstawiamy nic nowego-bo nie jesteśmy wstanie ciągle poprawiać swoich wyników teraz kolej na innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Teraz niecierpliwię się na filmy Mateusza i Daniela :)

Jarek-a Ty też podciągasz się tylko w domu czy chodzisz czasami na siłownię?

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-01-28 18:42:40


Chodzę na siłownie żeby się podciągać... na taką ubogą w piwnicy co jest tylko ławka, sztanga, hantelki no i oczywiście drążek, który jest najczęściej używanym przez mnie tam sprzętem. Ławkę wykorzystuję do dragon flags i czasem coś wycisnę, ale bez rewelacji...

Moje filmiki z podciągania obciążeniem na yt są właśnie z piwnicy, ale tam też jest nisko, jedyny plus to, że jest więc więcej miejsca niż w domu bo nie ogranicza go futryna.

P.S. Właśnie się wybieram na trening z 10kg...10 serii nachwyt/podchwyt[po ok.20-15powtórzeń] + może jakieś przybloki jak będzie energia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - szybki filmik, coś w stylu Arona, ale Super. 25x to już jest wynik. Moja ciekawość i chęć popatrzenia na twoje wypociny uległa końcowi.
Z niecierpliwością czekam na kolejne dwa filmiki naszych wspaniałych kolegów.

Marek - tak jak mówisz tam już są chyba za dobre wyniki , ale jak znowu zlapię natchnienie to będą jeszcze lepsze, bo nie wybieram się jeszcze na ameryturę ha, ha.
Ale myślę że te nasze filmy są dobrym wzorem dla dla widzow PR.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium