SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
stać was na dużo więcej, starsze macie te filmiki, teraz napewno lepszy wyniki by wyszły.

Mateusz ja już nie będę dużo silniejszy na drążku to moje najlepsze życiowe wyniki i ciężko mi ta dyscyplina idzie o wiele lepiej czuję się na poręczach z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no w sumie jak poręczę z obciążeniem to nie podciąganie z obciążeniem, za dużo by tego były łokcie mogą nie wytrzymać, ja nigdy nie łącze poręczy z podciąganiem. Albo podciagania z tricepsami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bo tak te wyniki wasze mnie zdziwiły, myślałem że lepiej to wygląda u was, ale to widocznie ja nieświadomie zbliżam się małymi kroczkami do światowego poziomu. dzisiaj kolejna próba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łokcie sobie uszkodziłem od francuza hantlem oburącz na siedząco kilka miesięcy temu mięśnie dały radę więcej o 10kg niż zwykle ale stawy niestety odczułem później i do teraz mam problemy.
Ty zdaje się już dawno miałeś wyniki z poziomu światowego tylko że nie udokumentowałeś ich dotychczas,jak dla mnie jesteś drugi po Janku Łuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz- Ztobiłeś czysto , dużo i ładnie. Podoba mi się . Właśnie z tego twojego filmu powinni (powinniśmy ) brać największy przykład. Super.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
drazekm
jak dla mnie jesteś drugi po Janku Łuce.

Myśle że minimalnie jest też lepszy Pan Robert. Chętnie bym porywalizował na filmiki, bo prezentujemy zbliżony poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Mateusz- Ztobiłeś czysto , dużo i ładnie. Podoba mi się . Właśnie z tego twojego filmu powinni (powinniśmy ) brać największy przykład. Super.

Zgadzam się i popieram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
No ja w tamtym roku kręciłem ten filmik. W tym to po razie robiłem z 50kg ale na progresji od 35kg. Dziś może pójdę i spróbuje na świeżo z 50tką, ale na więcej niż 3 czy 4 to nie liczę. Ja robie podchwytem podciąganie powyżej 40kg.

Mateusz jesteś jednym z najlepszych z Polski z obciążeniem 50kg jak nie najlepszym... Jan Łuka robił podchwytem i nie jestem pewny czy prostował do końca ręce, a Ty masz do końca proste - robisz idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Może pamiętacie że przy pnd podchwytem z obciążeniem miałem bóle przedramion i łokci? i właśnie wczoraj po chyba prawie rocznej przerwie od tego uchwytu spróbowałem progresją całkiem wąsko dłoń przy dłoni do 35kg i więcej nie zaryzykowałem bo tak wąski uchwyt to raczej mi nie pasuje ale jeszcze będę próbował aż dopasuję pod siebie i żeby nie zrobić sobie krzywdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
próbowałem swój wynik poprawić,niestety wyszło identycznie jak wczoraj. Następne próby pewnie dopiero po świętach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium