SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
matkus1
- ja bym tego wyniku "77 for 8 minutes" nie umniejszał, drążek jak drążek.

- zróbmy może między sobą konkurs polegający na jak najdłuższym zwisie na drążku, jestem ciekawy waszych wyników a i siebie też bym sprawdził tak na maxa :)



Ja już tu wcześniej w temacie pisałem na ten temat z Łukaszem.
Fajny konkurs... Nieraz robiłem zwis i wychodziło mi ok.2-2,5minut uważam, że 3minuty to mój max[gdyby zależało od tego czy spadnę w przepaść:D].
P.S. Można się podciągnąć czy ręce tylko wyprostowane??
i czy można np podnoszenie nóg, kolan do klatki bez uginania rąk bo sam zwis to nudny jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-czas powyżej 2-min,to już jest bardzo dobry.Ja myślę że najlepszy byłby zwykły zwis,bo to było zamierzeniem od początku.Niech się jednak wypowie pomysłodawca konkursu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wystarczy na zaliczenie 2 minuty - tylko samego zwisu.
Odległość rąk może być jednak różna , bo każdy ma inny drążek.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Miałem juz nakręcony to wrzuciłem na początek taki filmik z 2m02s Dead Hang... są wygibasy ale rece cały czas proste


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - rusyłeś najpierw jedną ręką, a za kilka sekund ruszyleś dwoma rękami, a gadaliśmy że nie można odrywać rąk od drążka i teraz nie wiem czy robimy jakieś konkretne zasady? - Wygibasy mogą być, bo to fajnie wygląga - my w koszulkach, bo nam wstyd brzucha pokazać.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-05 19:08:52

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zasady Konkursu na forum. Mogą brać udział wszyscy. Chętnych Zapraszamy.

1.Chwyt nachwytem normalny (szerokość jaką kto chce)
2. Nie możemy poprawiać rąk, ani chwytu.
3. Można robić wygibasy, aby nie odrywać rąk.
4.Czas filmu do końca następnego tygodnia do niedzieli.
5. Nie można wisieć krucej niż 2 minuty.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-05 19:15:05

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja akceptuję ten regulamin.Najfajniejszy ten ostatni punkt :) Jak mi się nie uda 2-min.,to co ? Będzie kara?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Regulamin:
1. Nie używamy magnezji, ani niczego poprawiającego chwyt.
2. Chwyt dowolny, szerokość chwytu dowolna.
3. Obwód drążka dowolny.
4. Kto chce może się bawić tak jak Jarek nogami, ale ręce muszą być cały czas proste, tzn. nie można podciągać się w trakcie trwania próby.
5. Nie możemy poprawiać rąk, ani chwytu.
6. Czas do niedzieli, każdy może wysłać maksymalnie 3 próby, liczy się najlepsza próba.

Czy akceptujecie takie regulamin? jakieś poprawki chcecie wnieść ? Uważam, że próba Jarka jest do zaliczenia, chyba że ktoś ma jakieś zastrzeżenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
to już mamy nawet 2 regulaminy, nie wiedziałem, że poszedł wcześniej Mariusza regulamin :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-akceptuję regulamin,ale jestem zdania że Jarek kręci nowy film,bo na pewno się poprawi :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium