SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
matkus1
sluchajcie, ja dopiero zacząłem ćwiczyć drążęk po około 3 miesięcznej przerwie :) teraz mam 75-80 % siły na drążku co poprzednio, więc nie uważam żebym był w formie :) a ten konkurs to dokladniej na czym polega bo nie w temacie jestem


Na 185 stronie pisałem o tym marcowym challengu, poczytaj i zrób 30powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ok postaram się zrobić jak najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzieliście filmik tego gościa "Enigma" który prowadzi w Hard Mode Maximum Fatigue z 28-powt.??-ja nie mogę znależć.Jak widzieliście,to zapodajcie go tu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Widzieliście filmik tego gościa "Enigma" który prowadzi w Hard Mode Maximum Fatigue z 28-powt.??-ja nie mogę znależć.Jak widzieliście,to zapodajcie go tu :)

Kurde też go szukałem i niemogę go znaleźć tego enigmy. Znalazlem tylko taki - facet nie opuszcza się do końca


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widziałem tego gościa.Wyprostował ręce dopiero w ostatnim powtórzeniu... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Widziałem tego gościa.Wyprostował ręce dopiero w ostatnim powtórzeniu... :)

Łukasz - a jak tobie to idzie z tym przyblokem?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-podciągania jeszcze nie robiłem z przytrzymaniem.Zrobiłem tylko na razie raz dipsy.Najbliższy tydzień pobawię się jednak w trening obwodowy na krótszych seriach żeby odpocząć trochę od tego telepania na drążku :)Dopiero po tym te przybloki i lekkie obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Łukasz , ale skręć filmik, bo nie będę ukrywał, ale straszna mnie ciekawość zżera .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no zobaczę,ale raczej teraz nie mam takich planów.Najbliższy filmik,to chyba będzie z Pabianic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Widzieliście filmik tego gościa "Enigma" który prowadzi w Hard Mode Maximum Fatigue z 28-powt.??-ja nie mogę znależć.Jak widzieliście,to zapodajcie go tu :)


Nie znajdziesz go bez linku bo to film niepubliczny
Na forum wrzucił linka to wam daję - dobre 28 zasłużone 1-wsze miejsce:


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium