SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Idziemy co roku łeb w łeb i to jest fajne.
Nie było cię, a tu naraz ostry film, chyba ostro trenowałeś.
Teraz jak Cię dłuzszy czas nie bedzie to już wiem jak Cię wyciągnąć - po prostu wżucić jakiś filmik z obciążeniem.
A teraz pewnie nakręcisz film z 30 kg, bo czuję to we krwi?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Marek ładnie wyskoczył z tym filmikiem :) Teraz będzie jakaś petarda z 80-kg. na poręczach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-Marek ładnie wyskoczył z tym filmikiem :) Teraz będzie jakaś petarda z 80-kg. na poręczach. :)

Marek, to taki cichy lisek, teraz na pewno wyskoczy z30 kg na drążku x?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek tak sobie spokojnie obserwuje a potem szybki atak :) Ciekawy jestem Jego opinii na temat zawodów w Pabianicach,bo jeszcze nic na ten temat nie pisał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Marek tak sobie spokojnie obserwuje a potem szybki atak :) Ciekawy jestem Jego opinii na temat zawodów w Pabianicach,bo jeszcze nic na ten temat nie pisał :)

On dalej zniknął. Znów muszę coś nakręcić - to wypełznie.
Nic nie powiedział o PP.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zadam wam pytanie - Jak zbić z wagi pozostawiając swoje siły. Rozumiecie, żeby siły nie spadły. Mi sie wydaje ze jak spadnę z wagi to i siły polecą.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-najlepiej jak zrobisz 17-powt. z 20-kg. Wtedy się Marek bankowo pojawi :) Dobra,ale już nie gadamy o Marku,bo znowu napisze,że sobie jaja robimy:)

Dokładnie Mariusz-ja zbiłem 8-kg a szału w poprawie wyników brak.... :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-15 21:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Fakt myślałem o filmie z 30kg nachwytem ale to zależy od tego czy uda mi się założyć małe krążki,aby nie wadzić o dolną poprzeczkę.Co do zawodów to tak jak już pisałem kiedyś jestem przeciwny aby sędziował je strongman Łukasz robił idealnie wysoko nad brodę a niektórym zaliczał podciągnięcia do brody,a jednemu nawet z bujnięciami całym ciałem.
Mateusz klasa mistrzowska i świetne mięśnie bicepsy i tricepsy.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-05-16 07:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Zadam wam pytanie - Jak zbić z wagi pozostawiając swoje siły. Rozumiecie, żeby siły nie spadły. Mi sie wydaje ze jak spadnę z wagi to i siły polecą.

Nie mam pojęcia jak to zrobić,przez 4 miesiące obniżyłem wagę o 4kg jedząc normalnie tylko nie biorę kreatyny i jeżeli mnie nie skusi aby zrobić sobie cykl na krecie to mogę jeszcze do sierpnia zbić wagę do swojej naturalnej bez supli ok.69-70kg.Mariusz to jest normalne że się słabnie bo kurczy się wszystko i tłuszcz i mięśnie.Mam taki swój sprawdzian z setką na poziomej przy wadze 75kg zrobiłem 13x a teraz przy 71,5 już tylko 7 ale postanowiłem się tym nie przejmować i nie dołować się bo inaczej znów musiałbym wziąć kreta,a jednak na razie bardziej zależy mi na mniejszej wadze żeby odciążyć stawy i ścięgna w ćwiczeniach na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zobacz, Marek, bo kurde ten co zajął drugie miejsce na PP - zobacz jaki on dopiero jest szczupły i tak mnie to zainteresowało.
No mi tez spadł dobry kilogram, ale to wiosna swoje robi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium