SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
3 lub 4 dni to zalezy od tygodnia, rodzaj podciągania - szerokim nachwytem do brody bez bujania (istnieją pewne wyjątki np. jak mam zaplonowane zrobić 40 lub wiecej podciagnięć a nie mam już sił to uciekam sie do takich sposobów jak "bujanie", ale to rzadko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Do wyprostowanych rak i podciągam się do momentu, w którym broda znajdzie się na wysokości drążka lub nieco wyżej od niego. O i jeszcze jedno czasami jak nie uda mi sie zrobic 10 seri po 20 podciągnięc to zrobie 9 seri (nic na siłe, tyle ile moge to robie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
co to jest to - przyznaj SOG'a ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
w takim razie jak podciagasz sie 50 razy to jestes kozak . na zawodach zajalbyc 1 lub 2 miejsce . sprobuje tylko jak dobrze mysle jak podciagasz sie 50 a robisz p[o 20 wiec okolo 50% . czyli ja bym musial robic ok 10 serii po 15 .hmm . a przyznaj soga tzn. ze jak jakas wypowied zci sie podoba to musisz tam kliknac i to jakos tam uwierzytelnia rozmowce . ja ostanio bylem na zawodach i podciagnalem sie 36 razy i zajalem 5 miejsce zwyciezca podciagnal sie 47 razy. narazie dzis ide na silke to sprobuje 10 serii po 15 . ale oczywiscie jest to dla ciebie uzupelnienie treningu ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
Siema. Nie chcialem zakladac nowego tematu a mam pytanie odnosnie pompek. Czy jezeli nie dam rady zrobic nawet jeden pompki.. To czy moge robic tzw pompki damskie..?Czy to mi pomoze zeby potem robic zwykle pompki? z góry thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
tak myśle że z powodzeniem możesz robić 10 serii po 15 podciągnięć, a na tych zawodach to samo podciąganie jest?? bo u mnie z wyciskaniem to bardzo cienko wiec intersowaly by mnie zawody tylko na drążku na ilość powtorzeń.
I jak się orientujesz to kiedy mogą być najbliższe zawody ??? bo ja na razie dopiero rok cwicze podciąganie i narazie o żadnych zawodach nawet nie myślałem i nie orientuje się w tym. O i jeszcze jedno na tych zawodach to 36 zrobiles ale to wciagu 60 sekund??? czy nie było limitu czasowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
matkus, czy wykonujesz jakies ćwiczenia na siłowni? jeśli tak to jakie?, i jaki masz wzrost i wagę?, siwula do ciebie tez mam to pytanie o wzrost i wagę?,i czy wiesz kto organizował te zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
aha i jeszcze jedno mam pytanie do matkusa i siwuli o suplementy (kreatyna itd.) czy jakieś bierzecie , jeśli tak to jakie. Będę bardzo wdzieczny za odp. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Wzrost: 1.73 waga: 60 kg
Nie wykonuje cwiczeń na siłowni (nie mam czasu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
nic nie zazeram a cwizce ogolnie na silowni . wszystkiego po trochu . wpisz na googlach podciaganie na drazku zawody forum to tam jestem . nie bylo limitu czasowego, za pierwsze miejsce byl bon na 80 zl do sklepu sportowego , matkus skad pochodzisz ? ze slaska ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium