SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla teamu SFD :)

No to widzę po czasach,że złamanie 2-minut,to będzie jednak obowiązek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Rownież życzę wam super formy.

Pierwszy konkurs już wykonalem - 56 powtórzen.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurde powiem pawdę jak jest ze mną - Czy robię ,,Wygibasy'' na drążku , czy wiszę na drążku - to chwyt mi puszcza po dwóch minutach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mariusz chciałbym być w Twojej sytuacji :) ja przez całe życie nie miałem próby zwisu ponad 2 minuty, a przynajmniej sobie nie przypominam, Mój dzisiejszy trening zwisu rozłożony na cały dzień:
1,00
1,10
1,20
1,20
1,20
1,40
Ja już ból czuje po 30 sekundach zwisu i bardzo się nasila z każdą sekundą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurde Mateusz - kręciłem dzisiaj film ten powyższy i przekroczylo dwie minuty i nakoniec dawałem nogi do drążka ze zwisu i ręce zaczeły zjeżdzać, a brzuch mógl jeszcze kilka razy pociągnąć. Musze wzmocnić chwyt.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no się dziwłem właśnie że tak mało brzuchów zrobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Kurde Mateusz - kręciłem dzisiaj film ten powyższy i przekroczylo dwie minuty i nakoniec dawałem nogi do drążka ze zwisu i ręce zaczeły zjeżdzać, a brzuch mógl jeszcze kilka razy pociągnąć. Musze wzmocnić chwyt.


No ja też kręciłem ten z przytrzymaniem 5sekund to 7powtórzeń zajęło mi ponad 2minuty a zrobiłbym nawet 8 czy 9 bo nie zmęczyłem aż tak mięśni tylko gdzieś po 2 minutach chwyt słabnie i puszcza...czy wiszę czy się podciągam to nie taka wielka różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zgadza się Jaruś - dobrze mówiłeś - czy wisisz, czy robisz coś innego - 2 minuty i już u mnie płacz. A do tego mam taką twardą skurę na rękach, że żona mówi że zamiast rękami to ją pumeksem głaszczę po plecach.

Mateusz byłem przekonany że dłuzej powisisz na drążku, a tu 1.40 - to rekord ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Trochę poźno ,ale Życzę wam wszystkim udanych świąt przeżytych głęboko z rodziną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja dzisiaj zrobiłem trochę lżejszy trening,bo się trochę objadłem no i wprowadziłem trochę gorzałki :)

Zrobiłem z chłopakami konkurs zwisu-oto wyniki :)
Rafałek/5lat/-czas 13 sekund,ale starał się mocno :)
Starszy brat-34-sekundy,
Szwagier-1:11,
zawody wygrał Mateusz/8-lat/ czas 1:28.
Ja byłem sędzią :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium