SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
postaraj się dojść do 5 serii po 12 powt., 5 min. przerwy między seriami, jak juz bedziesz mógł to zrobic to napisz jak ci idzie i przejdziemy dalej.



<<<-Liczy sie szerokość->>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 646
a cos bardziej zaawansowanego tak zeby miedzy 30-40 zrobic? bo juz teraz robie 27 podciagniec... ale to jeszcze malo... ;] trzeba szykowac sie na minimum 35 :P

"Upasc na deski to nic zlego. Gorzej, kiedy tam juz zostaniesz"
-Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
5 serii, 1- na max min.27, 2,3,4,5 po ok.22 (5 min. przerwy miedzy seriami), co ty nato?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13383
A ja mam pytanie czemu nie ma naszego człowieka na liście rekordów guinnessa http://www.recordholders.org/en/list/chinups.html
Jan Wyduch
W ciągu 1 minuty 68 powt i w ciągu 1h 881 powt
Ostatni rekord Matt Bogdanowicz 46 powt w ciągu 1 minuty w jakim stylu oceńcie sami http://speedendurance.com/2007/10/25/matt’s-preparation-for-a-world-record-pull-up-attempt-a-60-second-pull-up-wr/ 
A tutaj kompletna kompromitacja Doug Pruden rekordzista guinnessa w pompkach
http://pl.


Czy tylko ja to widzę ? Te rekordy to po prostu kpina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
no naprawde ciekawe i w koncu jakies konkrety potwierdzone video . ostatnio bylem na zawodach policyjnych wygral chlopak z rodu kraka 49 powtorzen . czyli patrzac na to video moglby zostac mistrzem swiata hmm . a jan wyduch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 646
co do Jana Wyducha... pelen szacun ;] mimo swojego wieku (58 albo cos kolo tego ma..) widzialem jak praktycznie bez rozgrzewki 30 powtorzen bez problemu zrobil...

"Upasc na deski to nic zlego. Gorzej, kiedy tam juz zostaniesz"
-Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Te rekordy to jakaś kpina i żart...

Zmieniony przez - Zixy w dniu 2008-02-07 11:35:40

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
Siemka!
Dajcie mi troche rad na temat treningu...
zaczne od tego że mam 190 wzrostu i waże 85 kg.
po rozgrzewce i takim troche kantowanym podciąganiu(wybijanie sie w góre kolanami) daje rade podciągnąć sie 14 razy... pare miesiecy temu jak jeszcze brałem kreatyne to nawet 16 mi sie udawało... ale teraz do rzeczy. powiedzcie mi jak poprawić "kondycję" mięśni. Bo Czy ćwicze na atlasie (z mniejszym obciążeniem) czy normalnie na drążku to przy kilkunastu powtórzeniach poprostu zaczynają piec przedramiona i sie nie da...
Mój trening wygląda tak:
Wtorek, czwartek, sobota: -4 serie na drążku-podchwyt (na maxa + 2-3 wymuszone);
-na atlasie 2 serie po 25 - 30 powtórzeń;
-uginanie rąk ze sztangą 2-3 serie(10-12powt.);
przerwy mniej więcej 2-3 minuty.

Powiedzcie co zrobić zeby zobaczyć wyraźną poprawe w osiągach( dodatkowe 5 powturzeń po 3 miesiącach)?biore sobie karbo żeby mięśnie miały więcej paliwa...
Z góry dzięki za rady!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 646
mimo ze drazek jest ogolnorozwojowy i wiekszosc miesni przy nim pracuje... najlepiej sie do niego przygotowac poprzez roznego rodzaju pompki i inne cwiczenia ktore mozesz zrobic z wlasnym ciezarem ciala, dodatkowo cwicz przedramie zebys dluzej mogl wisiec... a jak juz to bedziesz mial za soba proponuje pocwiczyc 2-3seri z jakims obciazeniem (ciezarki w plecaku czy cokolwiek byle zwiekszyc ciezar Twojego ciala) i potem z 2-3 serie bez obiciazenia... zacznij od tylu powtorzen ile dasz rady i stopniowo zwiekszaj... mi to duzo pomoglo... aha i pamietaj zmieniaj uchwyt i szerokosc rozstawu rak

"Upasc na deski to nic zlego. Gorzej, kiedy tam juz zostaniesz"
-Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Witam!!
mam pytanko czy na zawodach można podciągając się używać wymachu nóg? jak miałem 16 lat to podciągałem się 39 razy z wymachem nóg ale wtedy ćwiczyłem jeszcze judo i miałem troche pary w łapach. no i niestety przestałem się podciągać ale w ostatnim czasie znów mi wróciła na to ochota i znów ćwicze ;) co jak co ale to jest najlepsze ćwiczenie na łapy i plecy. a wy ile się podciągacie? liczycie rekord z wymachem nóg czy bez? i najważniejsze orirntujecie się kiedy sa jakies zawody w podciąganiu sie na drążku?? dzieki za odpowiedz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium