SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ten trening z filmiku to raczej właśnie taki kondycyjny.Ja jak ćwiczyłem trochę MMA to mieliśmy taki element budowy kondycji,ale zamiast podciągnięcia był mocny wyskok dosiężny.

Co do poręczy to są kosmiczne! Wytrzymają chyba ze 200kg,ale oczywiście nigdy tego nie sprawdzęZrobiłem sobie dziś rano 3-serie z 6kg.przy pasie.Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony.

a , JA teraz idę wlaśnie na trening, tylko cholera na dwór na poręcze i drążek. Tylko że na dworze leje deszcz i jest ciemno he, he.
I taki mój żywot.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A ten filmik Tadzika widzieliście???



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja widziałem.Fajnie się ogląda Jego podciąganie.W zeszłym roku robił 30+ a w tym już 40+.W przyszłym roku jak nie będzie zabronione podbijanie nogami to pewnie będą wyniki 50+.W tym roku było już 50-powt.Ciekawe jak to będzie w lato?

No i jak tam dzisiaj forma na treningu? W deszczu to można się chyba ześlizgnąć z drążka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ja widziałem.Fajnie się ogląda Jego podciąganie.W zeszłym roku robił 30+ a w tym już 40+.W przyszłym roku jak nie będzie zabronione podbijanie nogami to pewnie będą wyniki 50+.W tym roku było już 50-powt.Ciekawe jak to będzie w lato?

No i jak tam dzisiaj forma na treningu? W deszczu to można się chyba ześlizgnąć z drążka?

Robiłem samo podciąganie (średnim i szerokim nachwytem) i pompki na poręczach, a resztę na siłce. Spokojnie bez obaw w taką pogodę nie robię żadnych wygibasów.
U mnie się zawsze znajomi pytają - Kiedy ty trenujesz jak Cię nigdy nie widać, a masz takie filmy ???. A jak mnie będzie widać w tych porach roku, gdy trenuję to już jest ciemno he, he.

Zobaczcie ta LASKA trenuje w domu i też jej nie wychodzi, nawet jak ma jasno...



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na zewnątrz ma jasno,ale w głowie już nie... Jest mistrzynią!

Mi się coś dzisiaj ciężko ćwiczyło podciąganie.Może dlatego że jestem lekko podziębiony.W sobotę zrobię mocny trening i nagram pierwszą serię z 6kg.Jak będzie wynik w granicach 23-24-powt.to wrzucę. Trochę lipnie teraz będą wyglądały te filmiki po tej "petardzie" Matkusa z 30kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
A co powiecie na taki trening? Tu już trzeba mieć super wydolność.Może też warto spróbować?


Trzeba mieć wydolność i zawzięcie a najlepiej jedno i drugie:
Dzięki za przypomnienie lukix bo już oo tym zapomniałem a może sobie zrobię taki sprawdzianik jako odskocznię od treningu[tylko drążek mam niżej bo w futrynie ale to nie przeszkadza tak jak brak tlenu]

Pamiętam, że około rok temu to zrobiłem 100burpee-pull-ups w 10minut... ostatnie powtórzenia to już siłą woli a sapałem jak lokomotywa... ale jak najbardziej polecam

P.S. Matkus ładnie pozamiatałeś tym filmikiem 18x30kg, szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Na ostatnich zawodach Tadek zrobił 1 potórzenie więcej niż ja, jestem niego coraz bliżej :) musze z nim wygrać w 2012, jak myślicie uda się ?

a co do tych 18 powtorzeń to może wydać wam się to dziwne, ale dla mnie to zdecydowanie za mało, jutro o 19 będę próbował pobić rekordzik, jak się uda to otrzymacie nowy filmik, a jak nie to bedziecie się musieli się uzbroić w cierpliwość :)

gościówka za dużo siły miała i drążek urwała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No to Panowie, może mały sprawdzianik z burpee-pull-ups.
Jarek mnie zachęcił do tego sprawdzianu, bo też dawno tego nie robiłem i jutro właśnie zamierzam walnąć taką jedną serię. Postaram się zrobić jak najwięcej, tylko nie wiem ile mi pujdzie, ale chyba do pięćdziesięciu nie dojdę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
Na ostatnich zawodach Tadek zrobił 1 potórzenie więcej niż ja, jestem niego coraz bliżej :) musze z nim wygrać w 2012, jak myślicie uda się ?

a co do tych 18 powtorzeń to może wydać wam się to dziwne, ale dla mnie to zdecydowanie za mało, jutro o 19 będę próbował pobić rekordzik, jak się uda to otrzymacie nowy filmik, a jak nie to bedziecie się musieli się uzbroić w cierpliwość :)

gościówka za dużo siły miała i drążek urwała :)



Trzymam kciuki za pobicie nowego rekordu z trzydziechą i czekam na ten gorący filmik - kurde znowu przez ten twoj filmik będę chodził zakręcony cały dzień z myślą ,,Niesamowite''

Czy pobijesz Tadzia??? No jasne że tak. Widząc co ty wyprawiasz w podciąganiu to wszystkiego można się po tobie spodziewać , chociaż podciąganie na drążku to jest taki sport że człowiek, czym starszy tym lepszy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix

Mi się coś dzisiaj ciężko ćwiczyło podciąganie.Może dlatego że jestem lekko podziębiony.W sobotę zrobię mocny trening i nagram pierwszą serię z 6kg.Jak będzie wynik w granicach 23-24-powt.to wrzucę.


No jesteśmy bardzo ciekawi Twoich postępów, także nie krempuj się :)



Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-12-07 22:14:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium