SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-mocno kombinowany ten konkurs,ale ja też nagram dziś ten filmik. :)

Łukasz to nie jest kombinowany - zawsze regulamin jest długi, a film krótki.
Zobacz jaki super jest Marka film tylko że jeszcze mógł zawalczyć o dłuższy czas poprzez samo wiszenie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tu macie moją dzisiejszą próbę.Czas 1:05 i myślę że jeszcze zdecydowanie do pobicia.Też tak jak Marek odpuściłem dalsze wiszenie i zakończyłem na 15-powtórzeniu.Mariusz właśnie fajnie by było jakby 15-powt. kończyło próbę.Cały problem w tym żeby właśnie tak "wycyrklować",żeby siła wiszenia skończyła się podczas 15-powt.To by było moim zdaniem fajniejsze,ale Ty tu jesteś PREZESEM :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
WOW - Marek bracie przełamałeś jako pierwszy ten konkurs i super się zaprezentowałeś. Nie muszę już dawać INTRA , bo konkurs rozpoczełeś super.
Filmik zaliczony, bo w takich warunkach gdzie nie ma możliwości złączenia nóg, nogi muszą być w takiej właśnie pozyci, ale wykonanie wzorowe.
Teraz pytanie - czy nie mogłeś jeszcze trochę wisieć na drążku dłużej i dopiero po wiszeniu zasygnalizować głową że ,,już'' , byś miał dłuższy czas, czy ci już ręce puszczały?

Marek - 0, 47 sek. Jak byś chciał to powtórz filmik i na koniec wiś ile wlezie, będzie lepszy czas.

Tak w ogóle to jestem przemęczony tymi próbami wiszenia na czas,bo oprócz tej co tu dałem podchodziłem jeszcze kilka razy ale z gorszym skutkiem,mimo wiedzy że potrzebna jest regeneracja jak naiwny chciałem lepiej i przez to przedramiona w kiepskim stanie.Co do aktualnego konkursu i tak na razie jestem najlepszy :) a Wam "przetarłem szlak" bo będziecie wiedzieć co zrobić aby mieć dłuższy czas.
Mariusz nie jestem zwyczajny do kiwania głową przed i po pnd więc się trochę zgapiłem na koniec,a co do kombinowania z wiszeniem po to też nigdy tego nie praktykowałem więc wyszło jak wyszło.No i w końcu w regulaminie nie pisałeś o ograniczeniu w ilości prób więc mam jeszcze szansę na poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Długo nie nacieszyłem się 1 miejscem :),Łukasz troszkę za szybko fim przyciąłeś ale zgadzam się z Tobą że ładniejsze byłoby rozplanowanie tych 15 powtórzeń w jak najdłuższym czasie i wiszenie tylko między nimi a nie po,no ewentualnie jak ktoś czuje się na siłach można by dopuścić wiszenie przed,ale czekamy na opinie innych i Mariusza.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-04-16 20:18:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dobrze - szybko odpowiadam - OSTATNI RUCH KOŃCZY FILM. Trzeba tak rozplanować żeby jak najdłużej wisieć z podciąganiem żeby ostatni roch zakończyl cały film.
Nie może być ostatnie podciąganięcie oszukane, bo film będzie nie ważny.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale czas kończy się u góry czy na dole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie Łukasz lepiej na dole bo ten Twój filmik wygląda jak urwany,za szybko przycięty lub jakby bateria padła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Moim zdaniem lepiej na górze,bo na dole można jeszcze kombinować wolno schodząc.Marek-ja ten film specjalnie tak przyciąłem,bo robiłem sobie dalsze powt.-tzn. serię na maksa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ok jestem ugodowy mi obojętne niech Mariusz zdecyduje,ale gdybym dał następny film to i tak przycięty na dole a z czasem liczonym u góry,tylko że wtedy nie ma znaczenia czy będziemy kiwać głową na koniec :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium