SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-dokładnie,bo trzeba trochę ten trening urozmaicać żeby nie był taki monotonny i żeby mięśnie miały cały czas jakieś nowe bodżce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - Super filmik. Jak byś się wysilił to jeszcze 24x by poszedl, tak to odczuwam.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Jaruś - Super filmik. Jak byś się wysilił to jeszcze 24x by poszedl, tak to odczuwam.


Na 2 dzień robiłem to dociągnąłem nawet do 25powtórzeń, ale okazało się, że na górze przytrzymałem o 2sekundy za krótko więc i tak by nie było zaliczone Jeszcze spróbuję może się poprawię. Ciebie Mariusz też bym chętnie zobaczył w takiej próbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - Ja już nie obiecuję filmów, bo później mnie ścigają (żart).
Na pewno wrzucę taki filmik, tylko nie będę obiecywał kiedy, po prostu jak przyjdzie mój czas.

Kurde, ale nie spodziewalem się tego że tyle wyciągniesz powtórzeń po 20 sekundach zmęczenia mięśnia, tu mnie zamurowało oglądając twój filmik.
Kurde nie wiem czy 20x wycisnę z siebie.
Powiedz mi tylko czy fest odczuwaleś ręce wisząc 20 sekund?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Jestem w miarę przyzwyczajony do przybloków bo robię takie po 20-30sekund, więc w czasie przybloku aż tak bardzo tego nie odczuwam, ale daje to popalić mięśniom i zdecydowanie szybciej się człowiek męczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja generalnie ostatnimi czasy nie trzymam się żadnych planów treningowych, zauważyłem że po prostu trenuję wszystko co mi przyjdzie do glowy, oczywiście że najbardziej podciąganie pompki zwykłe i na poręczach.

Jaruś filmik moj będzie tylko jak na niego przyjdzie czas, ale ciężko będzie cię złapać....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawa próba z tym przytrzymaniem w gornej fazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja właśnie dziś rano spróbowałem tego przytrzymania na poręczach.Super sprawa! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nic mi nie dała tygodniowa przerwa,próbowałem ile razy machnę pnd i wyszło jeszcze gorzej 31x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-dlaczego zrobiłeś sobie tą przerwę,czułeś się przetrenowany?

Ja dzisiaj pobawiłem się też w "balet Mongolski na drążku" i o dziwo stwierdziłem,że w poszerzonym uchwycie lepiej mi się podciąga.Jeśli chodzi o podbijanie,to lepiej robi mi się kolanami tak trochę na boki niż zupełnie przed sobą.Wiem że przed sobą ze złączonymi nogami trochę ładniej wygląda,bo na boki to taka pływająca żaba...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium