SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Jarek-chodziło mi o to. On robi duże ilości,ale właśnie w takim stylu jak na filmie i dla tego nie za bardzo mi się podoba-choć jest dobrym zawodnikiem:)







To fakt, to są wykonania robione które są uznane, ale są robione na 90%. Są one robione tyłem do kamerki. Zapewne każdy z nas by tą techniką więcej powt. zrobił.
Ale skoro one są uznawane to są prawidłowe, to tylko my się czepiamy szczegółów .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz bo my jesteśmy w tym zawodowcy i podejrzewam że znamy się lepiej jeśli chodzi o technikę wykonania niż ci którzy organizują te konkursy,albo jesteśmy bardziej wymagający.
Tak jak oglądałem te filmy z dipsami to pomyślałem że najuczciwsze byłoby wykonanie z ciężarem na jeden ruch z dolnej pozycji tzn. ruch od przytrzymania (ze zgiętych swobodnie i maksymalnie rąk) na dole i wyciśnięcie może pokuszę się niedługo o demonstrację tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Rozumię Marek. Wiem doskonale że jesteś w dipsach dobry, no zrób taki filmik na wzór.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
idę niedlugo na siłkę z tą 50 kg się pomocować, ale wydaje mi się że nic z tego nie będzie bo z dnia na dzien jestem coraz słabszy przez zakwasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mateusz my wiemy że Ty jesteś hardcor,ale codzienne próby rekordów to chyba lekka przesada? i chyba nie zapomniałeś że poprzednim razem wyeliminowałeś się z powodu łokci na długi czas?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-04-04 20:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-te rekordy codziennie,to raczej ciężka sprawa :)

Co sądzicie o "małpim chwycie"? Ja złapałem tak kilka serii na ostatnich treningach,ale czuje że jestem jednak trochę słabszy tym sposobem.Moim zdaniem ten kciuk od dołu jednak bardziej dociska chwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mateusz-te rekordy codziennie,to raczej ciężka sprawa :)

Co sądzicie o "małpim chwycie"? Ja złapałem tak kilka serii na ostatnich treningach,ale czuje że jestem jednak trochę słabszy tym sposobem.Moim zdaniem ten kciuk od dołu jednak bardziej dociska chwyt.

Normalny chwyt jest najlepszy.
Wiesz co Łukasz - dosyć dużo ostatnio testowałem sposobów na poprawę podciągnięć i stwierdziłem że drabinki od 1-2-3-4-5-6- itd; i podciąganie techniczne najlepiej na mnie wpływa, są super efekty, czuję corasz lepsza moc.
Pracuję teraz nad nogami w podciąganiu siłowym, czyli nogi złączone i proste, chcę tym sposobem wlaśnie spróbować wyciągnąć 30x, przy normalnym nachwycie 2-3 palce od barków.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-te 30-powt.siłowo,to już będzie fajna sprawa :)

Ja też w ostatnim miesiącu przetestowałem te piramidki,podciągałem się technicznie,robiłem te obwody na ogólną wydolność,ostatnio przytrzymania a teraz jestem na etapie weryfikacji.Dziś zrobiłem trening w uchwycie 80-cm-nogi proste.Mój realny cel,to 25-powt. takim sposobem.Miałem już 23-powt,ale chwytem około 90cm.Ciekawe czy dojdę do tych 25-to cel na Pabianice :)Podejrzewam że do podium trzeba będzie jednak robić 40-powt.Mateusz powinien dać radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
odnośnie zawodów, to mogę tylko jedno zapewnić będzie u mnie + 30 ,czy wystarczy nan podium nie wiem, będe sie starał :) dziś zaczęłem przygotowania i robię bardzo ładną technikę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kolejny konkurs podciągania.Athletic Edge Nutrition Pull up Competition.Jest podział na zawodników lżejszych i wagę ciężką powyżej 200 lbs czyli 90kg. No i zawodników powyżej 35 lat.:)
Trwa od wczoraj do 31-maja.

Tutaj filmik demo Damiena.





Tutaj próby znanych zawodników.





Jednak ten aktualny rekordzista Giunessa z ciężarem,wytrzymałościowo jest trochę słabszy :)

A Tu próba Aarona:








Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-04-05 10:02:28
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium