SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja kiedyś nakręciłem film który wydaje mi się bardzo prosty, ale on ma najwięcej wejść. Ma coś ponad 18 tysięcy wejść.





Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-26 17:10:32

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To nam napiszesz z czasem czy coś Ci z tego zarabiania wyszło,no i mała korekta nie miałem na tamten film 17 tys. wejść a 77 tys. bo razem moje filmy były obejrzane 140032x. Wiesz Mariusz to chodzi chyba o oglądalność od teraz gdy się na to zdecydowałeś więc musiałbyś nakręcić i wysłać sporo hitów.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-26 17:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
To nam napiszesz z czasem czy coś Ci z tego zarabiania wyszło,no i mała korekta nie miałem na tamten film 17 tys. wejść a 77 tys. bo razem moje filmy były obejrzane 140032x. Wiesz Mariusz to chodzi chyba o oglądalność od teraz gdy się na to zdecydowałeś więc musiałbyś nakręcić i wysłać sporo hitów.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-26 17:23:03

Jak wpadnie pierwsza złotowka to wam powiem he, he.
Wydaje mi się ze od teraz jak wpuszczę film , to za dwa lata moze 5 złotych zarobię

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506

Dzisiaj miałem trening dosyć mocny , ale co z tego , po treningu zjadłem znowu wiadro żarcia.

Jaruś - teraz tak rób jak w tym filmiku.






To jest właśnie Bar-Baric Mode z tego konkursu grudniowego. W domu to chyba tego nie zrobię chyba że wybiję dziurę w suficie do sąsiada a na dwór w taką pogodę się nie piszę

Nie musisz mi wysyłać filmików bo ja dużo oglądam na yt ale nie każdy próbuję robić... i tak już się przetrenowuję a ty mi jeszcze treningu dokładasz

Konik - mówiłeś że chcesz się uczyć stać na rękach to teraz tak rób jak w tym filmiku


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - kiedyś nie było komputerów i nie miałem z kogo brać przykładu i trenowalem sobie to co mi do głowy przyszło i to co zobaczyłem u Ruskich jak trenowali na drążkach, poręczach itd;
Po tylu latach jak już dorobiłem się własnymi rekami niemal że wszystkiego to mnie to w dalszym ciągu interesuje, a nawet jeszcze bardziej i na pewno będę jeszcze próbował róznych kombinacji .
Moi koledzy z którymi kiedyś trenowałem dawno już zapomnieli co to są treningi, a ja jeszcze trenuję chociaż już mam prawie 40 lat.
I tak szczeże mówiąc to teraz za treningi konktetnie się zabrałem od kilku lat, bo wcześniej miałem treningi, ale nie systematyczne, bo przecież zalożyłem rodzinę i trzeba bylo wszystko poukładać. Dla mnie całe życie mażył się swoj dom z ogródkiem , z wlasną siłownią i własnymi drążkami, poręczami itd; i cieszę się że ja to wszystko osiagnelem.
Kiedyś za kawalera mieszkałem w bloku i z kolegam chodziliśmy trenować do parków, lasow. Tam stawialiśmy drążki, poręcze i cale place ćwiczeń.
A piszę to bo kiedyś miałem takie warunki, dlatego jak bym do tej pory systematycznie trenował to teraz na pewno bym dwa razy więcej umiał.
Ale i tak jak to wszystko w życiu organizowałem to i tak miałem jeszcze czas na treningi.

Myślę że będę teraz z roku na rok coraz lepszy, bo teraz znowusz oprucz pracy mam dużo czasu i jeszcze coś w życiu pokażę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A ja się wkurzyłem zaraz napiszę na co,w święta miałem totalne lenistwo nawet nie wytknąłem nosa z domu tylko żarcie i 0 stresu a mimo tego nic nie robienia dzisiaj rano obudziłem się z kontuzją szyi i teraz problem czy do jutra do treningu przejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
taki jakby na drążek wskoczył to by się działo:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja się dziś ostro nawadniam,bo wczoraj trochę gorzałki poszło ze stołu:)Dziś mam już piąty dzień bez treningu i mnie trochę nosi..Jutro robię lekki trening a od piątku "Road to Pabianice" czas zacząć:)Nie czekam jednak do Nowego Roku. Jestem już uzależniony od tych kilku rurek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No ja przez ten tydzień i święta złapałem dodatkowe 2kg na wadze,fakt też biorę kreatynę.
Po tych trzech dniach byczenia się i kontuzji szyi trochę się obawiałem czy iść na siłkę ale gdy zobaczyłem swoją wagę to mówię - trzeba to spalić.
Od jakiegoś czasu robię progresję na drążku nachwytem i idzie mi coraz lepiej dziś skończyłem na 45kg x 2 i 50kg x 1
no i mam nowy film na poręczach
http://www.youtube.com/user/drazekmarek?feature=mhee#p/u/0/xOae_RZxImA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
No ja przez ten tydzień i święta złapałem dodatkowe 2kg na wadze,fakt też biorę kreatynę.
Po tych trzech dniach byczenia się i kontuzji szyi trochę się obawiałem czy iść na siłkę ale gdy zobaczyłem swoją wagę to mówię - trzeba to spalić.
Od jakiegoś czasu robię progresję na drążku nachwytem i idzie mi coraz lepiej dziś skończyłem na 45kg x 2 i 50kg x 1
no i mam nowy film na poręczach
http://www.youtube.com/user/drazekmarek?feature=mhee#p/u/0/xOae_RZxImA


Marek Kreatyna ma to do siebie że przybierasz na masie poprzez nabieranie wody, ale i zarypucko też dodaje siły i z tąt te efekty tej mocy.
Wrzuciłeś trzy filmy na poręczach z dwudziechą i zobacz jaka jest rożnica w ilościach powtórzeń w tak krotkim czasie.

Ta progresja z 45kg x 2 i 50kg x 1 , to chyba normalna sprawa u Ciebie - tutaj akurat nie widzę nic nowego ( od lata jeden poziom).

Ja raz spróbowalem kreatyny i daleko od kibla nie moglem odchodzić.
U mnie kreatyna odpada i tylko mogę liczyć na przyplyw lepszej formy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium